Zvětšení penisu

zvětšení penisu

Pro mnoho mužů je velikost penisu důležitým faktorem. Velikost penisu nejenže ovlivňuje požitek partnerky při sexuálním styku, ale hraje velmi vysokou roli na psychiku muže. Mnoho z  mužů již jistě bylo svědkem nikdy nekončících debat a diskuzí na toto téma. Rozhodli jsme se Vám přinést článek, který se pokusí vyvrátit několik mýtů o metodách zvětšení penisu a naopak ty opravdu vyzkoušené a funkční popsat a doporučit.

Mnohé metody na zvětšení penisu jsou známé již od nepaměti, nicméně je zde mezi nimi také několik, které jsou velmi nebezpečné a jejich užívání rozhodně nemůžeme doporučit. Pokud ale budeme mluvit o metodách, které jsou funkční a nejsou nebezpečné, je zde nutné volit osvědčené dodavatele  a certifikované produkty.

Prakticky můžeme metody jak zvětšit penis shrnout do těchto kategorií:

Chirurgické operace
Doplňky stravy – prášky
Natahovač penisu
Vakuová pumpa
Cviky na zvětšení penisu

Chirurgické operace

Existuje několik typů chirurgického zvětšení penisu. První metodou je implantace silikonové protézy. Druhá metoda je založena na naříznutí vazu, který drží penis u stydké kosti. Velikost penisu se mění i  pomocí tukových injekcí. Metody založené na chirurgických operací mohou být účinné, ale jsou drahé a nemusí být vždy bezpečné.

andropharmiaPrášky na zvětšení penisu

Prášky na zvětšení penisu jsou velmi účinnou a nenákladnou metodou. Jsou velmi oblíbené v západních zemích – Velké Británii, USA, Kanadě a v Austrálii. V poslední době se začínají tyto prášky stávat populární také v našich zemích. Tuto metodu Vám doporučujeme, ale kupujte opravdu doporučené produkty.

Natahovače penisu

V minulosti byly natahovače penisu velmi používanou metodou, nicméně né příliš bezpečnou. V současnosti naopak opravdu funkční. Touto metodou, i když časově náročnou je možné zvětšit mužské přirození trvale a úspěchy stojí za to.Opět doporučujeme šáhnout pouze po certifikovaných výrobcích.

Vakuová pumpa

Vakuovou pumpu asi zná každý, je to v podstatě roura v níž je penis a na něj působí podtlak. Touto metodou dochází poté ke k zvětšení délky i objemu penisu. Nicméně při častém používání může dojít k poškození penisu. Vakuové pumpy proto také nemůžeme doporučit.

Cviky na zvětšení penisu

Opravdu nejde o vtip ale o ověřený způsob jak zvětšit penis. Tyto cviky byly vyvinuty britským lékařem v sedmdesátých letech. Pro provádění těchto cviků není potřeba žádné mechanické pomůcky nebo prášky na zvětšení penisu. Jedná se opravdu a pouze jen o sadu cviků. Tyto metody jsou ovšem časově náročné, ale na druhou stranu nezávadné.

Tímto jsme náš “malý” přehled metod jak zvětšit penis vyčerpaly. Doufáme, že jsme Vám pomohli zorientovat se a pokud někdy některou z metod vyzkoušíte, budeme rádi, když se nám svěříte jak jste byli úspěšní.

 

 

 

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing