Zkušenosti ze swingers

Zajímalo mě vždy, jak to vypadá na takovéto swingers akci. Většinu jsem věděl jen z videí nebo z hodně málo zdrojů třeba v TV vysílání, ale moc jsem toho nevěděl. Představoval jsem si to jako mrdací párty. Přijdu a hadry jsou na zemi a hned do někoho zapíchnu.

Bylo to však jinak. Podmínkou pro vstup na akci je přivést s sebou doprovod – dámský. Chlap sám nemůže, jen žena. Tak mou vstupenkou do ráje rozkoše byla má přítelkyně, která tuto náplň večera vymyslela. Neřekl bych to do ní, ale co však taky někdy dostanu nějaký nápad…

Přišli jsme na místo činu. Ujal se nás tamní kápo a povídal si s námi, povodil nás po domě. Poseděli jsme s ostatními, zhltli jsme nějakou tu lahvinku bublinek. Večer ubíhal rychle. Sem tam mizel nějaký pár páry do útrob domu, kde začaly bez nás. Samozřejmě sexy společnice, kterých tam bylo mnoho, mě dostávaly do varu.

Nakonec jsem také vyrazil do nějaké té kobky. Tam už se oddávali společné orgií tři páry. Začal jsem bušit do útrob, které už znám. Nepomyslel jsem si, že by to mohlo někdy jít takhle na veřejnosti, ale realita byla taková, že to šlo ještě lépe než doma.

Po zajetí a patřičném ztvrdnutí nastala výměna partnerek. Ponořil jsem se do této situace s plnou vervou. Bylo to něco zvláštního, ale rozhodně ne špatného. Když jsem měl výčitky hodil jsem okem po mé skoropolovičce, ta byla také ráda, že ji brousil někdo jiný než já.

Další výměna, další partnerka. S touto jsem to dotáhl na vrchol. Štávičku chtěla namířit do tlamičky a tak trochu na kozičky. Její přání bylo splněné hned. Vycucla zbytky bílé tekutiny a jelikož už jsem byl hotový, odešel jsem.

Bylo to velmi zajímavé. Bazének, který měl příjemnou teplotu, skvěle posloužil jako relaxace po výkonu. V tom přišla další spoluúčastnice a ponořila se po vodu. Začali mi kouřit můj sotva schlazený kořen.

Nechal jsem to tak a užíval si slasti. Dostali jsme se do stádia přírazů a vzdechů. Zajímavé. Něco takového se mi na bazénu nestalo, když jsem byl ještě sám…

Dokončili jsme práci a políbili a odpočívali v bazénu. Mezitím se vrátila i má opícháná přítelkyně. Zeptal jsem se ji, jak to šlo. Řekla, že ji protáhli i dva najednou. Začal jsem trošku žárlit, ale věděl jsem, že nemám důvod, vždyť jsem dělal to samé…

Odešli jsme a nad ránem jsme si předali zkušenosti, které jsme získali s touto partičkou nadržených.

Příběh zaslal jeden ze čtenářů.

Zajímá vás, jake jsou české swingers kluby a jejich pravidla?
V sérii článků o swingers komunitě se kromě toho dozvíte, jak swingers párty probíhají a jak se na takovou akci připravit.
 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing