Ženské fantazii se meze nekladou

Sex na veřejnosti, únos, hra na pokojskou, milování s kamarádkou….i tohle jsou erotické fantazie žen. Pokud chcete proniknout do tajů ženských milostných her a některé z nich vyzkoušet, pak čtěte dál a dozvíte se, po čem ženy v sexu touží. Je to sice zapeklité, protože každá chce něco jiného. Co jiná miluje, druhá nenávidí. Naštěstí vám dnes přinášíme žebříček nejčastějších ženských sexuálních fantazií. A které byste své partnerce nejraději splnili i vy?

Únos i znásilnění

Je to sice dost překvapivé, ale ano, ženy dost často sní o bezmoci a pasivitě. Rády jsou vydány na pospas násilníkovi a chtějí splnit každé jeho přání. Neznamená to však, že jsou ženy masochistkami. V jejich představách totiž dělá osoba přesně to, co ženě dělá dobře a ona se jen oddává vášni.

Latex

Ženy s ní také o dominanci v posteli. Hodně jich s ní o tom, že jsou vládkyněmi mnoha vnadných a obdařených mužských otroků, kteří pro ně udělají jakýkoliv milostný rozkaz. A že jich je.

Lesbická touha

Ano, většina žen sní o romantickém sexu s kamarádkou nebo úplně cizí ženou. K snům patří také to, že je jejich partner pozoruje a následně se i přidá. Málokdy se ovšem jedná o divočinu, v představách jde spíše o jemné doteky i milování. Tak co pánové, to by šlo ne?

Sex na veřejnosti

I ženská duše touží někdy po divočině a vášni. Jde o to, že ženy sní o sexu na neobvyklých místech i hrátkách na veřejnosti. Adrenalin z toho, že je někdo odhalí i vidí, rozhodně stojí za to. Bohužel se velmi často jedná pouze o fantazii, v reálu si tohle hodně žen nechá raději ujít.

Paní učitelka a její neposlušný žák

Ženy si rády hrají, a to platí také o hraní v ložnici. Například hra na starší ženu a zajíčka, naivní lolitku, zdravotní sestřičku a jejího pacienta, a tak dále. Tyto fantazie pak patří do těch, které by si skoro každá žena ráda vyzkoušela se svým partnerem. Takže s chutí do toho.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing