Zažijte sex v koupelně

Už vás nebaví milování pořád podle stejného scénáře a na stejném místě? Postel, postel a postel. Chce to změnu? Vyzkoušejte svou drahou polovičku nasměrovat do koupelny a zažijte tam opravdu stylový sex.

V koupelně můžete zažít mnoho netušených sexuálních hrátek a popustit zde uzdu své fantazii. Koupelnový sex si můžete užívat v kterémkoliv ročním období a není se čemu divit, protože právě mokrá těla, rozžhaví vaši milovanou i vás. A co teda patří k opravdovému hitu při sexu v koupelně?

Vodní hrátky

Klasikou je společné sprchování a společné omývání mýdlem, vonnými oleji nebo hebkou žínkou. Dovoleno je vše, co je vám i partnerce příjemné. Užijete si sex jak ve sprchovém koutu, tak ve vaně. Pokud se rozhodnete pro vanu, můžete romanticky zapálit na jejím okraji svíčky, přidat voňavou pěnu a společně předtím relaxovat. Pokud si ještě více chcete užít koupelnové hrátky, můžete využít některé z voděodolných erotických hraček. Vyzkoušejte například vibrující plovoucí kačenku nebo další vychytávky. Opepřit si to také můžete s pěnou na holení a žiletkami. Věnujte se intimním partiím partnerky a na oplátku může oholit vaši chloubu vám. Při koupelnových hrátkách byste si měli dávat pozor pouze na uklouznutí…

Užijte si to kdekoliv v koupelně

Pokud byste chtěli opepřit váš sex, ale na mokrý sex zrovna nejste, pak není nic jednoduššího než si užít společné mytí nebo relaxaci a pak se přesunout na „sucho“ a nemusíte ani opouštět koupelnu. Zkuste se usadit na zavřené záchodové víko a na sebe si posadit ženu. Nebo ji nechejte, ať se opře rukama o umyvadlo nebo okraj vany a vy do ní budete vnikat hezky zezadu. Pokud patříte k fyzicky zdatným jedincům, můžete také vyzkoušet sex ve stoje, kdy si partnerku opřete o zeď. Opravdovou třešničkou je sex na pračce, kterou zapnete na ždímání. Přesvědčte se o tom, že sex v koupelně, stejně jako ve vaně není nudný!

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing