Zahradnictví Šticha Vám navrhne a připraví pohádkovou zahradu

Zahradnictví Praha

Procházeli jste se v poslední době Vaší zahradou a rozhodli jste se pro dokoupení dalších keřů a rostlin v zahradnictví? Říká se, že čistá a upravená zahrada kolem domu je jako balzám pro duši. Dá se v ní výborně relaxovat a odpočinout si od každodenních starostí. Zahradnictví Šticha a syn je tradiční rodinnou firmou s dlouholetou tradicí.

Prodáváme vše, od drobných rostlin, travin, až po keře a stromy. Kromě toho nabízíme i hnojiva a náčiní potřebné pro veškeré zahradnické práce.

Naše zahradnické služby v Praze kromě prodeje sortimentu zahrnují i odborné návrhy zahrad. O co se jedná? Odborný zahradní architekt může poradit, jak přestavit zahradu kolem Vašeho domu přesně dle Vašich představ. Nejprve klienti vyplňují kontaktní formulář a poté se za nimi vypravíme. Po zjištění požadavků se přejde ke stanovení rozpočtu a následné realizaci přestavby zahrady.

Zahradnictví Praha Šticha a syn tedy poskytuje široký zahradnický sortiment a provádí zahradnické služby v Praze a jejím okolí. Služby zahrnují údržbu zahrad, odborné návrhy a projektování zahrad. Mimo jiné zajišťujeme i odvoz suti a zeminy po stavebních pracích. Při rekonstrukci se může zahrada rychle znečistit, proto zajišťujeme, aby se dostala opět do upravené podoby. V zimě si naši klienti často objednávají také odvoz sněhu. Nevíte-li si rady s čímkoliv, s čím byste chtěli pomoci, či si u nás objednat, zanechte nám zprávu. Obrátíme se na Vás s odpovědí a pomocí hned, jak jen to bude možné.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing