Začněme lepší hygienou a odstraněním chlupů

Je tady první díl seriálu Jak na zvýšení atraktivity mužské vůči ženě. Možná dnešní rada bude připadat směšná a budete si myslet, že to děláte, ale třeba tomu tak docela není. Dnešní tip se týká zlepšení hygienických návyků.

Sprcha aspoň jednou denně je předpokládám samozřejmost a nemusím to více rozepisovat. Pokud přidáte třeba ještě jednu ranní, pak už se v tomto směru moc vylepšovat nejde.

Čištění zubů minimálně dvakrát denně je stejně samozřejmé jako to, že půjdete večer spát. Zvláště pokud jíte silně “páchnoucí” jídla nebo se oddáváte pivu. Neznám snad horší smrad z úst než je po pivu. Kdyžtak si dejte aspoň žvejku…

Ještě co, se týče lepší vůně či smradu z těla dosáhnete, když si jednou za čas oholíte podpaží. Nepotíte se pak tolik a zápach z podpaží je tak logický menší. Ovšem i tak je vhodně se máznout nějakým tím deodorantem, který je určitě na čich příjemnější.

Bez chlupů v podpaží jste stále chlapy, není to dobrý pohled, když člověk zvedne ruku a objeví se tam děsuplný les, který ještě nevoní. Není to nic metroušského, když přijdete o tento div.

Pokud jsme u zkracování chlupů v podpaží, tak můžeme přejít i na naši nejcennější část těla. Ta je také bohatá na ochlupení, i tam je vhodná alespoň drobná inventura v podobě zkrácení, když ne úplného zbavení.

První krok byl zahřívací a většina jich je víceméně jasná.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing