Je libo latex?

Latex je spojován často se S&M, kterému ne zrovna každý fandí. I přesto se nějaké ty oblečky z latexu hodí, i když nejste příznivcem toho směru. Nemusíte se hned mlátit bičem nebo přivazovat někam k tyči, ale latex udělá ženu většinou sexy a dodá třeba nový směr vašemu milostnému vztahu. Nespojujte si tedy latex jen […]

Latex je spojován často se S&M, kterému ne zrovna každý fandí. I přesto se nějaké ty oblečky z latexu hodí, i když nejste příznivcem toho směru. Nemusíte se hned mlátit bičem nebo přivazovat někam k tyči, ale latex udělá ženu většinou sexy a dodá třeba nový směr vašemu milostnému vztahu.

Nespojujte si tedy latex jen s těmi sexuálními násilníky/zvrhlíky, může to sloužit i ke svedení vás jako partnera vaši dívky. Jestli ji pak vyprášíte nebo použijete bič už je jen na vás.

Pokud vás latexové oblečení zaujalo, podívejte se na galerii latexových oblečků, nebo na podrobný návod, na co si při výběru latexového prádla v sexshopu dávat pozor.
Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing