Staňte se mistrem v lízání

Cunnilingus je termín pro druh orálního sexu, při kterém jsou ženské pohlavní orgány i jejich okolí stimulovány pomocí partnerova jazyka. To vám asi nikdo nemusí dlouho říkat. Jak se ale stát přeborníkem v lízání? Osvojte si všechny jeho taje a uvidíte, že uspokojíte jakoukoliv ženu.

Pomalu až k rcholu

Při práci jazykem je vhodné obměňovat polohy. Lízání lze střídat s průnikem penisu do vagíny nebo do análu, nebo spojit s drážděním pomocí vibrátoru. Při tom všem nespěchejte, protože ženy si lízání rády užívají až do dna. S lízáním začněte na vnitřní straně stehen či u pupíku a postupně se dostaňte k cíli.

K lízání stydkých pysků a vagíny se zaměřte také na klitoris. Při jeho dráždění jazykem je dobré současně prstem nebo i vibrátorem stimulovat bod G. Nezapomínejte ani na zadní dírku, protože i tam to mají ženy rády. Avšak nikdy nesmíte působit bolest.

Nezapomínejte na hygienu

Jestliže si chcete vy i vaše partnerka užít orální sex, připravte se na něj. Málokdo má rád škrábání strniště kdekoliv na intimních erotogenních místech. Delší vousy nebývají tak ostré a spíše šimrají, což ženám zase tak nevadí. Hygiena po lízání je snad samozřejmostí. Staňte se mistry v tomto oboru a uvidíte, že vám si ženy s vámi sex a orgasmus maximálně užijí.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing