Divoká jízda s Davidem

David mě nadzvedl, stáhl mi kalhoty i s kalhotkami a už klečel na zemi a znovu mi roztahoval nohy. Zase mě začal prstit a líbal mě na vnitřní stranu stehen.

S Davidem jsme byli přátelé od dětství. Naše cesty se však rozdělily, když jsme se každý přihlásil na jinou střední školu a proto jsme se vídali jen zřídka a po pár letech vůbec. Když mi o víkendu napsal, zda bych nešla na víno, s radostí jsem přijala. Uběhly 3 roky od doby, co jsem ho viděla naposledy. V osm večer jsme se sešli v mé oblíbené kavárně.

Ukázalo se, že z mého puberťáckého kamaráda Davči se za tu dobu stal sexy chlap. Když jsem vešla, rychle mě našel očima, vyskočil na nohy a políbil mě na tvář. Ihned jsem si všimla, jak krásně voní. Pomohl mi z kabátu a odsunul od stolu židli, abych si mohla sednout. Za vteřinku přiběhl číšník s karafou bílého vína a minerálkou.

„Doufám, že máš stále ráda bílé.“ mrkl na mě David. Blaženě jsem se usmála a zapředli jsme hovor.

Po 2. karafě vína jsem byla příjemně opilá a zjišťovala jsem, že mě David (ne)skutečně přitahuje. Přihloupě jsem se smála všemu, co říkal a horlivě jsem přikyvovala a přitakávala. David po chvíli zmlkl a začal se na mě dívat jinak. Usmíval se.

„Pamatuješ, jak jsme si hráli, když jsme byli malí?“ zeptal se najednou. Tázavě jsem se na něj podívala.

„Myslíš jako na maminku a na tatínka?“ řekla jsem žertovně.

„No.. jo.“ Odpověděl on a já ztuhla.

„Počkej, to jsme vážně dělali?“ ptala jsem se a musela jsem se začít smát. David se stále usmíval a hluboce se mi díval do očí. Co má tohle znamenat? Omluvila jsem se, že si musím odskočit a hned jak se za mnou zabouchly dveře, tahala jsem z kabelky mobil a vytáčela kamarádčino číslo.

„Chce sex.“ Sdělila mi suše a já zajásala. Vrátila jsem se ke stolu a svůdně se na něj dívala. Začal se mi smát a chytil mě za ruku, kterou jsem měla položenou na stole.

„Půjdeme?“ zeptal se svým sametovým hlasem. Zasněně jsem přikývla a on mávl na číšníka.

Venku bylo příjemně chladno a čerstvý vzduch mě trochu vrátil do reality. Co bude teď? Nestihla jsem však nic vymyslet, protože mě David náhle přitiskl na stěnu budovy a začal mě vášnivě líbat. Chvíli jsem se z toho (příjemného) šoku vzpamatovávala, ale za vteřinku jsem začala spolupracovat a vjela mu prsty do hustých tmavých vlasů. Líbal nádherně, nemluvě o tom, jak báječně voněl i po dlouhém večeru. Jeho strniště mě škrábalo na bradě a začala jsem pociťovat vzrušení. Tiskl se na mě, rty sjel po mé lícní kosti k uchu a poté mi rukou zajel pod kabát. Náhle však cinkly dveře, vedle kterých jsme stáli. Další hosté opouštěli kavárnu a opovržlivě si nás prohlíželi. Smála jsem se do Davidova kabátu a raději se na ně nedívala. Naštěstí ihned nasedli do auta a odjeli.

„No..“ vydechla jsem a podívala jsem se na něj.

„Zavolám taxíka.“ řekl najednou a bez váhání vytáhl mobil. Ukázalo se, že taxík by tam byl až za 15 minut.

„Půjdeme pěšky, stejně je to kousek.“ Řekl pak, plácl mě přes zadek a nabídl mi rámě.

„Ty gentlemane..“ zamumlala jsem, zavěsila jsem se do něj a vydali jsme se na cestu.

Zahnuli jsme za roh a já se opět ocitla přitisknutá na zeď. David se na mě chvíli díval a poté se na mě vrhnul. Naproti přes ulici byla nízká zídka u schodiště. David mě vzal do náruče a přenesl mě k ní. Posadil mě na zídku a vměstnal se mezi mé nohy. Omotala jsem je kolem jeho boků a ihned jsem ucítila jeho erekci. On mi mezitím rozepínal kabát a rty putoval mezi mým uchem a klíční kostí. Vzrušením jsem skoro nemohla dýchat, ale byla jsem i trochu nejistá. Na ulici nikdo nebyl a všechna okna měla zhasnuto, koneckonců bylo dost pozdě, ale přesto, takto na veřejnosti..

Přestala jsem na to myslet, jakmile mi David pevně zmáčkl zadeček a přitiskl mě blíž na ten svůj poklad. Byla jsem šťastná, že jsem si ten večer vzala košili, protože mi ji hravě rozepnul a rty sjel na má prsa. Obratně mi rozepnul podprsenku a začal se věnovat mým – nejen chladem – ztopořeným bradavkám. Zavzdychala jsem a zaklonila jsem hlavu. Nade mnou svítily hvězdy a vše mi připadalo jako sen. David mě po chvíli začal zase líbat na ústa, rukama mi ale začal hladit stehna a za malý okamžik hlavně jejich vnitřní stranu.

„Počkej,“ zavzdychala jsem Davidovi do ucha, když mi rukou přejel přes rozkrok.

„Copak copak?“ usmál se na mě a já zapomněla na jakékoliv protesty. Jeho úsměv byl jako nějaká černá magie, nemohla jsem se mu bránit. A už jsme se zase líbali. Rozepnul mi kalhoty a rukou mi začal zajíždět pod kalhotky. Hned jak našel můj vchod, bez ostychu mi tam strčil dva prsty. Zasténala jsem. Vlhká jsem byla dost, takže se žádné nepříjemné pocity nedostavily a já pouze více roztáhla nohy, abych mu to usnadnila. David zkušeně pohyboval prsty a po chvíli je vytáhl a začal mi jemně dráždit klitoris. Sténala jsem mu do ucha a on se rty zase věnoval mému krku. Cítila jsem jeho horký dech, když v tom vše přestalo.

Otevřela jsem oči. David mě nadzvedl, stáhl mi kalhoty i s kalhotkami a už klečel na zemi a znovu mi roztahoval nohy. Zase mě začal prstit a líbal mě na vnitřní stranu stehen. Poté se začal jazykem věnovat mému klitorisu. Nejprve si s ním jemně hrál, líbal ho a mazlil se s ním, kroužil jazykem a jeho prsty stále pracovaly. Pohyby jeho jazyka se stále měnily a stále se zrychlovaly a nabývaly na intenzitě. Kmital jazykem sem a tam a já už ani nepomyslela na to, abych svým sténáním někoho nevzbudila. Prohnula jsem se a on se vrátil k pomalému jemnému kroužení, zatímco já se zmítala v orgasmické křeči, ruce zaťaté do jeho vlasů. Po několika vteřinách jsem si uvědomila, že mu vší silou tisknu hlavu ke svému klínu.

Odtáhla jsem mu ji a usmála se na něj. David se hned postavil, bleskově si stáhl kalhoty a mně se na krátký moment naskytl pohled na jeho vyvinuté mužství, než zmizelo v mém klíně. Zaklonila jsem hlavu a zavzdychala jsem. David mě náhle chytil pod zadečkem a zvedl mě nahoru. Opřel mě o stěnu domu a začal přirážet. Ruce jsem mu zarývala do zad, užívala jsem si jeho pohyby a jeho vůni. Stále zvyšoval tempo a já sténala víc a víc. I on mě už přestal líbat a zrychleně dýchal. Brzy jsem dospěla druhého orgasmu. Zanedlouho zpomalil a po chvíli jsem ucítila pnutí a křeče v jeho penisu. David se zhluboka nadechl a přitiskl si mě k sobě.

„No..“ vydechla jsem a podívala jsem se na něj.

„Zavolám taxíka.“ řekl a zasmáli jsme se. Oblékla jsem se a přitiskla jsem se k němu. Teď už těch pár minut čekání nevadilo. Když jsme dojeli k Davidovi domů, otevřel další víno a promilovali jsme zbytek noci. Nyní si to čas od času zopakujeme, stále však zůstáváme kamarádi.. s benefity…

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing