Školení BOZP online Vám ušetří čas i peníze

Školení BOZP

Školení BOZP firmy King se specializuje na online školení bezpečnosti práce a požární ochrany. Kromě toho je možné u nás absolvovat také kurz 1. pomoci. Školení je prováděno online formou, tudíž je časově nenáročné a i přesto velmi kvalitní. Toho online školení formou rekvalifikace bylo sestaveno týmem odborníků, aby uváděné informace byly relevantní, srozumitelné, přesné a pro naše účastníky také využitelné v praxi.

Online školení BOZP je interaktivní – díky tomu si můžete zapamatovat velké množství informací pomocí nejrůznějších animací a obrázků a uchovají se Vám v paměti po absolvování kurzu delší dobu. Po dokončení kurzu získáte odborné garance školení BOZP a PO, budeme Vás také informovat o případných změnách v legislativě. Sledujeme také důležité termíny, proto je organizace a evidence termínů součástí kurzu. Po úspěšném absolvování získáte certifikát.

Základními tématy online školení jsou zejména: práce a povinnosti BOZP, předcházení rizik, zásady pro obsluhu elektronických a jiných zařízení, zásady ergonomie, vysvětlíme Vám i bezpečnostní značení a mnoho dalšího. Kurz 1. pomoci Vás seznámí se základními postupy při záchraně života, úrazech a jiných náhlých změnách zdravotního stavu.

Vyzkoušíte si během kurzu také reálné simulace situací při záchraně života. Na našem webu je možno vyzkoušet si také demo verze ke všem druhům školení. Pokud byste se rádi dozvěděli ke kurzům více podrobnějších informací, rádi Vám na veškeré otázky zodpovíme.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing