Sexuální výchova (nejen) na školách

O tom, že je sexuální výchova na školách spíše trapná, se bavit nechci. Je to pouze fakt a hodiny s puberťáky ve třídě není žádný směr k té sex výchově.

Proto navrhuji jiný směr této výchovy, která ze školy udělá třeba místo radosti nebo tam, kam se děti budou těšit. Pojďte si to tedy přečíst.

K samotné výchově by měli přistupovat i nějak rodiče. Kecy nic nevyřeší. Proto by měli říct nějaké sličné třicítce, která by syna zaučila ve věci. Samozřejmě působí to možná trochu divně, ale výuka ve škole divná není?

Ve škole by měla mít funkci jistá vychovatelka, která by buď sama zajišťovala roli figurantky nebo by se starala o zajištění takovéto “pomůcky”.

Tato výchova by měla být o praxi. Co s teorii? Plavat se taky nenaučíte na souši. Proto buď rodiče nebo škola by nabídla pomocnou ruku. Nebo nějaké to sličné děvče by rozdávalo hodiny v soukromí.

Mělo by se jednat o individuální výuku. Stud mezi studenty je velký a pochybuji, že by se vyslékali v přítomnosti několika dalších.

Bylo by dobré, kdyby takovéto hodiny výuky nabízeli i lidé v soukromí. Nemyslím teď prostitutky, ale jak jsou hodiny matematiky, tak proč ne hodiny sexu?

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing