Sex venku nemusí být tabu ani v zimě

Máte rádi sex venku a všechny ty zvuky přírody, čerstvý vzduch i vzrušení z odhalení? Tak věřte, že si milování venku nemusíte odepřít ani v zimě.

S prvními vločkami a snížením venkovních teplot se nemusíte sexu venku vzdávat. Pokud jste pro tento adrenalin vy i vaše partnerka, jistě si ho užijete i v zimním období, kdy byste ovšem měli myslet na určité „vychytávky“ a díky kterým si užijete sex venku ještě před příchodem jara.

Je zima, spolupracujte

Na jaře a v létě je sex venku opravdu jednoduchý, protože jen vyhrnete své milé sukni a šoupnete ji ho tam, ovšem milování v zimě je trochu jiný level. Jde hlavně o to, že je fakt kosa a s ní je i spojená mužská erekce, která může „selhat“, naopak u žen může silný vítr zapříčinit vyschnutí. Milou představou nejsou ani omrzliny, ke kterým můžete díky počasí přijít. Možná si říkáte, že v tom případě je sex venku pasé, ale nemusíte zoufat a ani se ho vzdávat. Důležité ovšem je, abyste na vytvoření příjemné i romantické atmosféry pracovali oba, protože bez vzájemné spolupráce to fakt nepůjde. Ženy by měli zvolit vhodné oblečení, a tou je sukně a punčocháče či legíny, které jdou lehce stáhnout a může se „pracovat“. Čím míň oblečení se musí sundat, tím je to lepší. Pokud potřebujete zahřát, zkuste trochu nějakého alkoholu, který vám rozproudí krev.

Trocha romantiky

Výbornou možností, kdy na to venku vlítnou je například po lyžování, běžkování nebo jiném venkovním zimním sportu. Pošoupněte se stranou od hlavních sjezdovek a dejte si rychlovku. Pokud zimní sporty nemilujete, skočte do venkovní vířivky, nebo si rozdělejte v lese táborák, což je nejen romantické, ale také vás to hezky rozpálí.

Pozor na omrzliny

Základní podmínkou pro sex venku v zimě je, dávat si pozor na omrzliny, takže si fakt dejte jenom rychlovku a pak se zahřejte taky jinak. Pokud se necháte moc rozvášnit, pak věřte, že vždycky můžete pokračovat uvnitř.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing