Oživte své postelové hrátky – erotické hračky a bondage

Chcete udělat své partnerce radost a dopřát jí ještě více rozkoše, ale už vás nebaví stejně vypadající erotické vibrační hračky? Nebo vaši drahou polovičku odrazují klasické vibrátory svým vzhledem a vy přece jenom chcete vyzkoušet něco nového a neotřelého?

Zkuste svou partnerku překvapit vibrátorem JimmyJane Hello Touch, který patří do kategorie prstových vibrátorů. Na trhu patří k nejmenším z řady těchto erotických pomůcek, což oceníte hlavně na cestách, protože váš společník nezabere skoro žádné místo a užijete si s ním velké množství vibrací. Při své malé velikosti má až třikrát vyšší výkon než ostatní prstové vibrátory a velmi lehce se ovládá.

Tato hračka nabízí dva kompaktní vibrační body, které jsou ukryté v poddajném, zdravotně nezávadném silikonovém polštářku té nejlepší kvality. Vibrační body se lehce nasazují na prsty a působí tak velice přirozeně. S napájením jsou silikonové polštářky spojeny tenkými bílými kabely a celý napájecí blok je umístěn v náramku, který je pratelný.

vibratorVibrační polštářky jsou pak omyvatelné a proto zcela hygienicky nezávadné. Celá erotická hračka má malou hmotnost a po chvíli nošení působí velmi přirozeně. JimmyJane Hello Touch je jako jediný prstový vibrátor přizpůsobený pro vaginální i klitorální stimulaci. Vibrace své partnerce ale můžete dopřát všude tam, kam se vaše prsty zatoulají a všude, kde to má ráda. Stejně tak se nemusíte obávat milostných hrátek ve sprše, protože JimmyJane je zcela voděodolný.

Překvapte svou partnerku, vyzkoušejte JimmyJane Hello Touch prstový vibrátor a uvidíte, že bude nadšená nejenom jeho funkčností a výkonností, ale také jeho neotřelým vzhledem. Pokud si stále nejste jisti s výběrem toho správného pomocníka pro vás, přečtěte si recenze na další erotické pomůcky a určitě si vyberete to pravé pro vás. Testování erotických pomůcek se dlouhodobě věnuje erotický magazín Lascivni.cz.

Pokud jste v dětství chodili do skauta, určitě vás tam naučili zacházet s provazy, a jste zdatnými znalci uzlů. Nebo o vázání nic nevíte a chcete se dozvědět více? Přesto si lámete hlavu jak tuto znalost a zdatnost využit i v dospělosti? Divili byste se, kde všude se vázání uzlů hodí. Možná si najde místo i ve vaší posteli, protože bondage, neboli svazování, podvazování nebo poutání patří mezi oblíbené erotické hrátky.

img_7562Princip těchto hrátek spočívá ve svazování a podrobování si partnera a může být příjemným zpestřením milostné předehry. U této techniky je velmi důležité dbát na bezpečnost svázaného partnera a vyvarovat se delším úvazům částí těla zvláště pak v oblasti krku, které by mohlo mít fatální následky.

Při bondage technice můžete použít například pout v oblasti zápěstí a kotníků, nebo jako součást lan a provazů, které se na bondage hodí nejvíce stejně jako bondage pásku, která vypadá jako klasická lepicí páska, ale s nelepivým povrchem. Lepit začne při přelepení jí samotné.

Využít můžete také pásky od kalhot, různé šály a šátky. Použitý materiál by ale neměl způsobovat poranění kůže, proto je vhodné volit pomůcky z jemnějšího materiálu, a pokud se této zábavě chcete věnovat častěji je na místě návštěva sexshopu a nákup pomůcek k bondage určených. Samotné svazování může být mnohem propracovanější než pouhé připoutání rukou či nohou k předmětům. Můžete přivazovat jednotlivé údy k sobě, lana různě provlékat a využívat k tomu různé typy uzlů. Na těle pak lana vytvoří celou řadu hezky vypadajících ornamentů.

Chcete se naučit erotický bondage? Magazín Lascivni.cz připravil návody na bondage na jednotlivé úvazy – návodů je celkem 7 a jsou focené na subince, která poslušně „držela“ při focení.

Časté bývá také podvazování prsou u žen a penisů u mužů, které už potřebuje určitý cvik. Dobře se dá také pracovat s mírou utažení v konkrétních místech. Základním uzlem je jednoduchý a ambulanční uzel, od kterého se odvíjí další svazování. Vyzkoušejte i vy bondage a možná zjistíte jak jednoduchá je tato sexuální praktika.

Zaujaly vás recenze hraček, návody na bondage? Dozvíte se více v pravidelně aktualizovaném erotickém magazínu Lascivní.cz.

 

 

 

 

 

 

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing