Paní učitelka z češtiny (díl 2)

Pokračování Paní učitelka z češtiny.

Sen o zasunu v kabinetě se zdál možná reálnější. Pochvala po hodině, když jsem ji odnesl pomůcky a mrknutí okem. Znamenalo to něco? Chce mě? Nebo to bylo jen tak?

Byl jsem celý nesvůj až jsem z toho onemocněl. Chyběl jsem dlouhých 14 dní. Všechno to dopisování písemek, sešitů a blbé kecy o špatné docházce. Nechtěl jsem to absolvovat, ale věřil jsem, že hodná paní češtinářka bude jedna z mála rozumných.

Samozřejmě byla. Říkala, že nebude to chtít dopsat, ale ať jí to někdy odvykládám po vyučování, zkoušení je pro ni jednodušší a pro mě taky ;-).

Když jsem tam tedy přišel, vonělo to tam moc pěkně až jsem se cítil jako v ráji. Zkoušení však čekalo. Úsměv a lesklé rty učitelčiny mi dodával potřebnou motivaci i vědomosti. Bylo to příjemné si tak popovídat, i když to bylo jen o Shakespearovi. Pocit jsem měl dobrý. Řekla, že je ráda, že jsem zdravý.

Málem jsem skončil už venku, ale zeptal jsem se, jestli má čas, že bych si ještě povídal. Dal jsem téma VŠ nebo jazykový kurz v zahraničí. Její oblíbené téma. Sama byla před těmi pár lety v Německu a Rakousku. Doporučila mi, ať jedu taky, že je to super.

Tak jsem ji poděkoval a už odcházel. Ona mi při odchodu chytla ruku a zeptala se: “Ty ses, ale neptal jen tak, nebo se pletu?”. Říkal jsem si, že by můj zájem o její jeskyňku a kopečky byl tak zřetelný?

Políbila mě. Se slovy o tom nikomu ani muk. V sedmém nebi, jsem byl. Zatáhla mě ke stolu. “Chceš naučit něco do života?” Bylo to zvláštní, ale vyučování začalo dříve než jsem poskytl souhlas. Vadilo mi to? NE!

Bunda, mikina a kalhoty už opustily mou trochu svalnatou postavu. Její blůza nechala vykouknout poklad, který se tak dobře cumlal. Spokojeně oddychovala.

Můj úd už dýchal vzduch na přímo, byl zbaven veškerých překážek. Nadechnout a nyní zůstat, co nejdéle naživu. Odehrávalo se zcela jistě v mé dočasné “hlavě” která si to mířila do svůdných rtů paní učitelky.

Nejenže to byla dobrá češtinářka, ale její disciplínou mohlo být i orální uspokojování. Její služby byly na vysoké úrovni. První, co mi ho kouří. První, do které mého kandidáta zasunu. Takové tituly bude moci nosit na své uniformě.

Už už bych jí zcákal. Včas ho vytáhla a nechala na odiv. Teď řekla udělej mi bájo i s mou frndou. Broskvička hlaďoučka jako v tom filmu. Voněla moc hezky. Vzdechy byly čim dál hlasitější. Nemohl nás vlastně někdo zaslechnout? Vždyť jsme stále ve škole!

Její šťávička začala téci. Chutnala mi. Nyní byl můj premiant připraven. Měl připravený i přistávací prostor. Polibek na tvář. Na kozičky. Jde se na věc.

Ten pocit. Teplá kundička rázem splynula s mým ptákem. Bylo to super. Byl jsem blahem bez sebe. “Přece se nebudeš jen hřát. Rozjeď to trochu.” zaznělo někde za dvěmi horami. Chytil jsem kolena a nejistě jsem začal přirážet. Asi to je správně, když je spokojená.

Tempo jsem nabral vysoké. Za nedlouho už bude tryskat i můj pramen. Přála si to na kundičku a bříško, které měla mimochodem úžasné jako vše ostatní na jejím sexy tělu. První mléko, které jsem vytlačil z mého klacku vůbec. Měla radost, že se to povedlo.

Pochválila mě, trochu mě ochutnala. Zbytky z hučáku, který před chvíli hasil, vysála. Utřela se papírovým kapesníkem. Políbili jsme se. Naposled jsem se podíval na úču, jak ji vyrobili. A oblékli jsme se.

Bylo to moc pěkné a děkuji, takové bylo mé hodnocení. Já také děkuji, příště tě ráda uvítám i u mě. Vana nebude špatná, co? usmála se.

Usmál jsem se taky a překvapen jsem odcházel se slovy platí. Rozloučila se Ahoj, chutnal jsi mi.

S pocitem vítěze jsem vycházel ze školy asi hodinu po konci výuky. Takové záškoláctví mi nevadí. Ta vana dopadla skvěle a paní učitelku jsem si oblíbil ze všech nejvíc. Pak že premianti nemají u holek šanci…

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing