Paní učitelka z češtiny (díl 1)

Střední škola období puberty, prvních sexuálních zážitků a záliba v porno videiích. Osmnáct mi však nebylo, proto mě to vzrušovalo. Koukat na videa na internetu, kde si to nějaký borec rozdával při doučování s učitelkou, která krátce po příchodu na “doučko” byla před žákem v Evině rouše.

To byl můj sen. Kabinet. Kus ženský. Učitelka a kousek mě v její pusině. Noci, které mi to sprostředkovaly alespoň ve snu, přibývalo. Ve snu se mi objevovala moje nová učitelka. Měla mě z češtiny, když jsem zrovna nastoupil na střední. Hned v úvodní hodině jsem věděl, že to je ta bohyně, o kterou bych se chtěl opřít.

Třicítka to mohla být. Spolužačky se jí nemohly rovnat. Vždyť měla pevné tělo, kozy přímo určené k mazlení a prdýlku jedna báseň. Za to “má” generace trpěla překypujícími boky a takovou zvláštní atmosférou. Brrr.

Nahlásil jsem se k ní hned jako služba pro pomůcky. Představa věty: “Zůstaň ještě chvilku” po poslední hodině mě neustále při této činnosti doprovázela. Nahlásil jsem se do všech kroužků, které vedla. Přesadil jsem se i do první lavice. Četl jsem knížky, abych to s ní mohl konzultovat, třeba o přestávce v kabinetu.

Její úsměv byl odzbrojující. Myslím, že mé visení na ní bylo patrné každému. I jí. Zahleděný do jednoho místa celou hodinu. A v hlavě sen o zpoceném těle učitelky pokrytém mým semenem…

S prospěchem to bylo jako na houpačce. Jednou za jedna, pak za pět. Podezření z taháku a konečně ten kabinet! Pozvání na kobereček jsem si užíval. Přišla studená sprcha. Nic ze snu nepřišlo. Žádné vrhnutí se na poklopec mých kalhot. Pouze otázky, jak to je s mými známkami, jestli nemám taháky. Proč na to kašlu, proč naopak tak zaperlím. Slíbil jsem, že od teď už to bude jen výborné. Tak se usmála a řekla, že bude ráda, když to splním a že se těší na tu chvíli. Jakou chvíli? Sakra. Nenaznačovala tím něco víc? Blbost, vždyť taková baba asi nepůjde po studentech jako po jejich partnerech, ta bude mít někde nějakého nabušence z posilovny.

Slib jsem dodržel. Učitelka mi poděkovala za odnos pomůcek a pochválila za nejlepší prospěch v češtině. Řekl jsem jí, že je to i kvůli ní. Jen se usmála. Jelikož to byla poslední hodina, odešli jsme ze školy spolu. Spolužáci byli už dávno pryč. Co mi je po nich? Ta kočka vedle mě by chtěla zacpat jednu z dutin… Nashledanou a nezapomeň na zítřejší čtvrtleku, zaznělo po rozchodu před školou.

Příště se tak rozloučit polibkem a odejít z jejího bytu…

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing