Nymfomanka – výhra nebo cesta do pekla?

Chlapi myslí na sex každých sedm sekund nebo kolik to koumáci z laboratoří vykoumali. Vypadá to jakoby chtěl každý chlap každých sedm sekund mít sex. Nevím, ono je to celkem nepředstavitelné a nepomůže k tomu ani nějaký přípravek z reklam. Najít si tolik partnerek a do minuty jich mát téměř deset je zajímavé, ale pohlavní nemoci by v takovém případě musely slavit. Partnerky taky nechtějí vždy, teda pokud nejde o nymfomanku.

O těch je známo, že partnera dokáží zničit tak, že už o sex partner ani nestojí. Mít nadrženou partnerku doma je možná dobré pro první dny vztahu, ale abyste po příchodu z práce museli hned uspokojit tužby po sexu vaši nymfy, to asi není ideální. Jasně, každý sní o sexy ženě, do které by sunul neustále svého kamaráda na úrovni pasu, ale praxe bude jiná.

Je známo hodně případů, kdy nymfomanky prostě znechutí samotný obřad sexu a partner raději bere svých pět švestek a kráčí dále, nejlépe mimo ženy. Navíc nymfomanky mají sklony k násilí, takže samotný rozchod je ještě těžší.

Ne vždy se vyplatí mít doma sexuální mašinu, která to chce dělat nonstop. Občas je dobré si jen tak pokecat nebo pomazlit se. Ze začátku možná budete nadšeni, ale nadšení netrvá věčně…

Závislost na sexu má mnoho podob. Od nadržené nymfomanky, po závislost na pornu. Doporučujeme článek Závislost na sexu – promiskuita jako nemoc a máme pro vás tip i na pravdivé příběhy nymfomanek a erotomanů.
 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing