Nová sousedka

Do našeho paneláku zamířila jedna neúplná rodina. Matka s dcerou. Nastěhovala se do bytu v patře nad námi. Jako správný soused jsem je byl na druhý den přivítat. Milí to lidé. Dceruška školou povinná a matka už školou nepovinná, svobodná a s dítětem na krku. Odhaduji na 35.

Pokec to byl příjemný. Paní usměvavá a byla ráda, že si ji někdo všiml a že už má nějakého spojence na útočení v této městské čtvrti, kterou znám už od malička.

Odešel jsem a poděkovala a řekla, ať třeba někdy zase přijdu. Řekl jsem ji totéž. Padli jsme si do oka i přes věkový rozdíl deseti let.

Bylo asi osm hodin večer a někdo zazvonil. Byla to ta nová posila v našem paneláku. Sama. Dcera je prý u babičky.

V televizi nic nebylo a ona, jmenujíc se Klára, byla atraktivnější než kdejaký TV pořad. Byla vtipná, milá a byl to kus. V duchu mi probíhal plán, jak do ní vniknout, přecejen přišla večer na návštěvu. Už to něco nahrává ne?

Popili jsme vínko pokecali trošku detailněji o nás a zabrousili jsme i trošku do detailů, které před dítětem nejsou vhodné. Zmínila se o tom, že ji udělal ex-přítel děcko a pak se na ni vykašlal a teď hledá někoho ke komu by zapadla. Nu což, teď bych do ní mohl zapadnout já, říkal jsem si.

Čím více jsme pili, tím více jsme si byli naklonění. Došlo na líbání. Následně jsme se viděli, jak vypadáme bez oblečení. Toužila po tom, aby do ní vjel. Byla nadržená a bez sexu prý dva roky. Využil jsem situace a pomalu do ní vklouzl.

Po pár přírazech a zajetí si nové díry jsem už jel a jel. Vzdychala a lapala po vzduchu. Nebyl jsem na tom nejlépe s dechem, ale “doběhl” jsem do cíle. Hustá smetana se ze mě vyřítila a nebylo už čas vytáhnout stříkačku z lůna. Snad to napraví nějaké tabletky proti otěhotnění, abych nebyl třeba v jejich očích stejný parchant jako ten předtím.

Usmáli jsme se na sebe. Políbili se. Klára mi očistila mého kolibříka a oblékli jsme se a rozešli do svých nor.

Ukázalo se, že to nebyla naše poslední schůze a jsme nyní partnery. Je dobré míti takovou fenu, která umí…

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing