Nová Fabia Combi jako auto pro chlapa? No jasně!

Chystáte se na obměnu vozového parku a rádi byste si pořídili vozidlo, které ještě nikdo před vámi neřídil? Pokud se nemůžete dočkat, až nasajete specifickou vůni nového interiéru, ale nemáte na kontě milion, poohlédněte se po autě u mladoboleslavské automobilky. Nejnovější generace vozů Škoda mají co nabídnout a platí to i o Fabii.

 Nová Fabia Combi je rodinný vůz, který nabízí opravdu velký zavazadlový prostor a vysokou úroveň bezpečnosti. Interiér je plný praktických prvků a odkládacích prostorů. Spotřeba mile potěší vaši peněženku a díky dravému designu nezapadnete v davu. I takto by šlo shrnout charakteristiku třetí generace populárního českého auta.

gule.cz_auto-poly_cz_01

První generace Fabie Combi představuje klasiku, o kterou je v autobazarech velký zájem. Druhá generace sice nabídla více zavazadlového prostoru, ale po designové stránce oslovila mnohem méně lidí. V tomto ohledu je nová Škoda Fabia o kus dál. Vlastně doslova na míle daleko, protože vypadá pořádně nabroušeně.

Je jasné, že si s autem nechcete uříznout ostudu. Mít dostatek prostoru je k nezaplacení, ale svezli byste dámu svého srdce ve Fiatu Multipla? V případě nové Fabie můžete být v klidu, protože patří k nejhezčím vozům své třídy. Podle šéfa VW jde o nejkrásnější auto koncernu. Snoubí atraktivní design se spoustou místa – co víc si od automobilu dané cenovékategorie přát?

gule.cz_auto-poly_cz_02

Buďme však trochu konkrétnější. Kolik zavazadlového prostoru nová Fabia Combi nabízí? O 25 litrů více než předchozí generace a o 100 litrů více než první generace. Tedy rovných 525 litrů. Pokud vám to nestačí, budete muset zamířit do vyšší cenové kategorie, kde na vás čeká Škoda Superb Combi.

V nové Fabii se nafoukl i interiér. Cestující mají více místa nad hlavou a rozšířil se také prostor pro nohy. Suma sumárum, „fabce“ třetí generace není co vytknout snad v žádném směru. Přesvědčte se o tom během zkušební jízdy u některého z autorizovaných prodejců.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing