Nevystřikněte předčasně! aneb Jak zabránit předčasné ejakulaci


“Už budu” věta, kterou říkáte v ložnici dříve, než chcete, plánovali jste maratón, na jehož konci měli být dva vítězové – vy a uspokojená partnerka. Jenomže něco se zlomilo a vy už nemůžete, už „ho“ nejde probudit. Partnerka je nespokojená, chce víc a přemýšlí o vaši výměně. Zachraňte váš vztah a vzmužte se! Jak?

Můžete zvolnit tempo, ale to vám moc nepomůže. Můžete použít speciální kondomy, které ejakulaci oddálí. Můžete se nechat měřit přístrojema, které navrhnou řešení. Ale je to opravdu to, co chcete? Vy přece chcete dlouhotrvající erekci, oddálit ejakulaci a po prvním vyvrcholení, být schopen ještě pokračovat a dovést partnerku i do jejího finiše.

Vědci zjistili, že tomu lze pomoci speciálními výživovými doplňky, které obsahují oves setý (pro zlepšení erekce), kajenský pepř pro zlepšení krevního oběhu, jinanu (zlepšení mozkové činnosti a nervového systému) a serenou, která zvyšuje sexuální energii.

Bylo prokázáno, že tyto látky pomohou zlepšit váš sexuální život. Tato kombinace látek je obsažena například v přípravku Vimax, který nemá žádné vedlejší účinky, jelikož obsahuje pouze přírodní látky. Není to pouze o laboratorních údajích, ale také o spokojených mužích a ještě spokojenějších partnerkách.

Erekce může trvat déle, než jak jste zvyklí. Rozprouděte krev ve vašem zvětšeném penisu a nevystříkněte předčasně! A nenechte už partnerku bez jejího vyvrcholení…

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing