Několik rad, jak zvětšit penis

Tak jako je pro mnoho žen důležitá velikost prsou, je pro mnoho mužů důležitá délka penisu. V posledních letech je zvětšení prsou velmi populární, ale co má dělat v případě malého přirození muž? Nemusí házet flintu do žita! I tady existují jisté možnosti a my se vám proto v dnešním článku pokusíme přiblížit metody na zvětšení penisu. Pak už je to jen na vás, zda některé z nich vyzkoušíte.

Metody, jak zvětšit penis lze shrnout do několika kategorií:

  • Chirurgická operace
  • Natahovač penisu
  • Vakuová pumpa
  • Cviky na zvětšení penisu
  • Doplňky stravy – prášky

Chirurgická operace je finančně nákladná

Existují dva typy chirurgického zvětšení penisu. První je implantace silikonové protézy. Ve druhé dochází k naříznutí vazu, který penis drží u stydké kosti. Obě metody mohou být účinné, avšak jsou velmi drahé a mohou u nich nastat určité komplikace.

Natahovač penisu a vakuová pumpa

Natahovač penisu je funkční, ale velmi časově náročná metoda, při které lze přirození trvale zvětšit. Avšak doporučujeme vám sáhnout jen po certifikovaných produktech. Vakuovou pumpou dochází k dočasnému zvětšení objemu i délky penisu. Nicméně při častém používání může dojít k poškození mužského přirození.

Cviky na zvětšení fungují, ale jsou časově náročné

Možná si myslíte, že cviky na penis nemohou vůbec fungovat. Opak je ale pravdou. Tyto cviky vyvinul britský lékař již v 70. letech. Pro jejich provádění není potřeba žádné mechanické pomůcky. Jde opravdu jen o sérii cviků. Tato metoda je ale časově náročná, avšak nezávadná.

Prášky jsou účinné

Tabletky na zvětšení penisu jsou velmi účinné a rovněž nepříliš finančně nákladné. Na trhu je více takových produktů, ale doporučujeme vám kupovat jen prověřené značky. Takovou je Vimax Pills, která patří k nejvýkonnějšímu produktu na trhu. Vimax Pills slibuje zvětšení za měsíc o 0,6 cm, průměrné rozšíření o 0,4 cm a zároveň zlepšení erekce i sexuální výkonnosti. Vše je pak 100% přírodní.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing