Navštivte sexshop a nakupte si přesně to, po čem toužíte

Návštěvy sexshopů již není nic neobvyklého a ani zakázaného. Nakoupit zde můžete celou řadu pomůcek, které potěší jak ženy, tak muže. Sexshop zkrátka nabízí skvělou zábavu a oživení sexu pro oba dva partnery. Co ale zrovna dělat, když partnera nemáte? Nebo si zkrátka chcete své „honění“ trochu zpříjemnit? Nemusíte zoufat, protože pro ženy je tady vibrátor a pro muže zase umělá vagína, která simuluje pocity muže na penisu v ženské vagíně.

Umělá vagína potěší každého muže

Masturbátor, nebo-li umělá vagína může být doplněna o ochlupení, mívá realisticky provedené stydké pysky nebo na ní můžete najít imitaci panenské blány. Některé modely, které v sexshopech najdete, jsou vyrobeny jako kopie vagíny známých pornohereček. Pokud si rádi užijete také anální styk, kupte si masturbátor, která má vstupní otvor imitující anál. Pro maximální intenzitu pocitu jsou i modely, které obsahují vibrační vložku. Díky jejich vysoké kvalitě na vás čeká takový prožitek, který bystě měli ze sexu se skutečnou ženou.

umela_vagina

Na trhu jsou k sehnání různé typy umělých vagín, a pokud chcete ušetřit, tak v sexshopech najdete i levnější varianty, ty jsou ve většině případů vyráběny z gelových materiálů a nebudou vám přinášet takový sexuální požitek. Zajímavější jsou ty, jež jsou vyráběny z kvalitních patentovaných materiálů, které mají specifické vlastnosti, jako je například udržení tepla jako lidská kůže. Ať je umělá vagína vyrobena z jakéhokoliv materiálu, je vhodné při zábavě s ní použít lubrikační gel.

Vibrátor? Plastový nebo gelový?

V sexshopech nabízejí celou řadu vibrátorů, a to od různých velikostí, šířek až po použitý materiál. Možná v tom máte zmatek, tak si řekneme pro koho je co vhodné. Pokud jste milovnicí (nebo pokud sháníte vibrátor pro svou partnerku) tvrdého přirážení a intenzivního dráždění, pak zvolte vibrator z plastu, který skvěle přenáší vibrace, je odolný a velmi snadno se udržuje. Skvělá je také jejich cena, avšak nevýhodou je vyšší hlučnost. Romatičky, jež si na divoké hrátky nepotrpí, potěší gelový vibrátor, který je měkký a snadno se přizpůsobuje tvaru těla, a jehož vibrace nejsou tak agresivní jako u „plasťáku.“ Gelový kamarád je navíc velmi ohebný, což je poměrně zábavné, zvláště pak pokud ho používáte k společným hrátkám.

vibrator

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing