Na velikosti nezáleží?

Penis extender

Stejně jako každá žena dostala do vínku jinou velikost poprsí, tak i každý muž je od přírody obdařený jinak. Pokud není žena spokojená se svou velikostí ňader je v dnešní době velmi jednoduché navštívit plastického chirurga a problém celkem bez potíží vyřešit. U mužů to bohužel není tak snadná věc. Jednou příčinou je i to, že muži neradi přiznávají svůj „malý“problém a také to, že v dřívějších letech se o řešení tohoto problému až tak nemluvilo. S možností využití internetu a získání různých informací je snadné si zjistit, co všechno pro zvětšení penisu lze udělat.

Každý muž chce, aby při sexu jeho partnerka byla spokojená. Muži většinou přisuzují své nezdary malé velikosti penisu popřípadě objemu, nebo mají prostě tento problém jednoduše v hlavě a touha po větším penisu a silnější erekci je velmi nutkavá. Pro muže je malý penis frustrující a proto se někteří z nich snaží najít nejlepší řešení jak se tohoto „malovelkého“ problému zbavit. Na trhu je hned několik možností.

Tipy pro zvětšení penisu

Zvětšovač penisu tzv. extender je klinicky osvědčený produkt pro zvětšení penisu, kdy se extender soustředí na erektilní tkáň během erekce. Stálý tlak na tuto tkáň vede k rozdělení na dvě části, které začnou tvořit nové buňky. Při dlouhodobém používání zvětšovače penisu pak poznáte změny ve velikosti vašeho penisu a také v tom, že erekci dokážete udržet po delší dobu. Velmi důležité ale je extender dobře používat, tak abyste dosáhli maximálního účinku a zabránili jakémukoliv poškození penisu.

Penis extender

Penis extender

Jelqing je přírodní cesta ke zvětšení penisu bez vedlejších účinků. Nikdo přesně neví, kde a kdy tato technika vznikla. Různé pověsti hovoří o starověké arabské technice, ale neexistuje mnoho důkazů pro toto tvrzení. Jelqing je speciální cvičení, při kterém vytvoříte z palce a ukazováku kroužek a následně při jemném sevření a malé erekci postupujete s tímto kroužkem od kořene penisu až k jeho hlavičce. Tímto „dojením“ penisu tlačíte krev a v ní obsažené živiny penisem a právě tento faktor vede k prodloužení penisu a ke zvětšení jeho tloušťky. Dojde také k zlepšení jeho pevnosti, jelikož vlivem tlaku se svaly stanou silnější a tvrdší.

Kegelovy cviky, které jsou původně určeny pro ženy s inkontinencí, objevil ve 40 letech 20 století MUDr. Arnold Kegel. Později bylo zjištěno, že toto cvičení má pozitivní účinek také na muže a jejich sexuální život. Tyto cviky nezvětšují penis přímo, ale zajišťují omezení předčasné ejakulace a erektivní dysfunkce. Při tomto cvičení budete mít tvrdý a pevný penis a zjistíte, že přináší i řadu dalších výhod například zdravější prostatu, zvýšení úhlů erekce, větší množství ejakulátu a prožívání silnějších orgasmů. Cvičení je velmi jednoduché, musí se však cvičit pravidelně a výsledek se neobjeví ze dne na den. Vede k němu dlouhá cesta.

Horká sprcha je další z metody, jak zvětšit penis. Při každodenním sprchování vždy na chvíli pusťte na svůj penis horkou vodu, ale ne zase tak moc, abyste se popálili, a nechte chvíli působit. Tento postup má pozitivní vliv na oběh krve v penisu a tím pádem na jeho velikost! Výhodou také je že ji můžete používat přímo před samotným sexem a poté hned partnerku ohromit větší velikostí své chlouby.

Byliny jsou ke zvětšení penisu používány již staletí. Zajišťují skvělé výsledky bez vedlejších účinků. Při používání extraktu z listů Škornice velkokvěté nebo Ginko Biloby se může dostavit vytoužená velikost penisu.

Vakuová pumpa je dalším z řešení zvětšení penisu, zajištění jeho ztopoření během chvilky a udržení pevné i dlouhotrvající erekce. Tato metoda je bez vedlejších účinků a je vhodná nejen pro pány, kteří mají problém s erekcí, ale také pro ty, kteří chtějí svůj sexuální život trochu okořenit. Vakuových pump je na trhu velké množství, stačí si jen vybrat a objevit její kouzlo.

Elongace je chirurgické zvětšení penisu do jeho délky, které se provádí pod celkovou narkózou a dojde k jeho prodloužení o 1-3 cm. Jde celkem o složitý zákrok, který ale nemá vůbec vliv na případnou potenci. Existuje i chirurgická metoda zvětšení tloušťky penisu, kdy se injekcemi vstřikuje tuková tkáň pod kůži penisu, kde se normálně nevyskytuje. Tento zákrok se ale provádí velmi ojediněle a to z důvodů, že není zaručen jeho dlouhodobý výsledek.

Prášky na zvětšení penisu

Po přečtení všech tipů, jak dosáhnout správné velikosti penisu se vám ani jeden nezamlouvá? Nechcete dlouho čekat, než se objeví vytoužený penis cvičením, ani nechcete používat žádné pomůcky a při pomyšlení na bolestivou operaci vám vstávají vlasy hrůzou na hlavě? Říkáte si, že je vše ztraceno a už nevíte, jaká je další možnost? Ještě je tady jedno řešení a tím jsou prášky na zvětšení penisu.

Prášky na zvětšení penisu jsou jednoduchou cestou, jak řešit problém s malým penisem, jen nesmíte očekávat zázraky. Pokud ale budete pravidelně a dlouhodobě užívat tyto přípravky a také nebudete za každou cenu šetřit na kvalitě produktu, tak při erekci pravděpodobně dojde k trvalému zvětšení objemu i délky penisu a to o několik milimetrů. Pro mnohé z vás se to bude zdát málo, ale i takové zvětšení se může stát zdrojem zvýšeného sebevědomí a tím pádem i kvalitnějšího sexu. Pokud navíc spojíte užívání prášků na zvětšení penisu s dalšími účinnými metodami, které jsou popsány výše, budete určitě mile překvapeni svou chloubou a následným výkonem.

Kvalitní prášky na zvětšení penisu nepůsobí pouze na jeho velikost, ale mají mnoho dalších výhod. Zajišťují také lepší erekci, prodlouží vaši sexuální výdrž a zvýší vaše libido. Pokud tedy máte problém s erekcí, předčasnou ejakulací, nebo potřebujete před samotnou souloží pořádně nastartovat, tak všechny tyto aspekty mohou prášky na zvětšení penisu ovlivnit.

Který přípravek je nevhodnější?

V dnešní době je na trhu mnoho těchto pilulek, které slibují zázraky téměř „na počkání“ a proto je nutné velmi dobře vybírat. Studie zveřejněné mezinárodním zpravodajem The Wall Street Journal ukazují na to, že některé tablety na zvětšení penisu obsahují látky, které jsou nebezpečné pro organismus, jako jsou například kovy, pesticidy či bakterie E.Colli. Problémem byl i fakt, že některé přísady, které v prášcích mají být, nebyly obsaženy v ideálním množství, ale inzerovány byly. I proto je velmi nezbytné se zaměřit na výběr správného produktu a za každou cenu nekupovat to, co je nejlevnější, protože vaše zdraví za to nestojí. Pokud ovšem investujete do kvalitních značek, není čeho se obávat. Do této kategorie patří například prášky na zvětšení penisu Vimax, kde se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků, ale i přesto je velmi důležité si sehnat o výrobku co nejvíce informací a nezkoušet přípravek úplně „naslepo“.

Vimax

Pokud chcete vědět více o produktu Vimax, který je prodávaný po celém světě, tak čtete dál! Vimax je výživový doplněk stravy a je odzkoušen více než 1 miliónem mužů ve všech částech světa. Je to 100% přírodní účinná látka, díky které rychle dostanete chuť na sex a to s pevnou a dlouhotrvající erekcí. Navíc zvýší vaši sexuální výdrž, zaručuje opravdu silné orgasmy a při jeho pravidelném užívání zajistí i zvětšení penisu. Nejlepší výsledky se dostavují po každodenním užívání po 3-4 měsících, ale jako doplněk stravy ho lze užívat dlouhodobě bez jakýchkoliv obav o své zdraví. Jedno balení obsahuje 30 tablet a užívá se vždy jedna tableta denně 30 minut ráno před jídlem. Koupí Vimaxu, který se stará o vaše sexuální zdraví můžete jenom získat. Vimax je bez lékařského předpisu, můžete ho lehce objednat přes internet, kde garantují 60 denní lhůtu vrácení peněz, zajišťují rychlé dodání v diskrétním balení a mají nejvýhodnější ceny na trhu. Objednejte si Vimax a nebudete litovat investovaných peněz, které vám i vaší partnerce zajistí spokojenost a úsměv na rtu!

Vimax

Vimax

Pamatujte však i na jednu věc a tou je to, že při sexu se nejedná pouze o samotný akt, ale je velmi důležitá celková atmosféra a samozřejmě předehra. Pokud se vám podaří dát všechny tyto faktory dohromady, určitě nebudete vy ani vaše partnerka litovat!

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing