Maturita se blíží….

3. díl k přečtení

4.díl

Po návratu ze skvělého “lyžování” jsem v tom byl až po uši. Snažil jsem se to nijak nedávat najevo, protože vím, že toho vykecám někdy víc než je třeba a tady by to nebylo to nejrozumnější. Snažil jsem se vyhýbat nějakému kontaktu, který by mohl být nebezpečný. Zatímco prázdniny už nebyly, chystal jsem se na další fázi maturitních příprav a maraton nudných hodin ve škole. Nudné nebyly jen jedny hodiny, však určitě víte jaké.

Do učiva jsem se nemohl vůbec nějak ponořit a výsledky místo aby se zlepšovaly tak stagnovaly nebo dokonce padaly. Samozřejmě třídní má přehled o všem a tak jí to bylo divné a tak si o tom se mnou promluvila při jedné seanci a řekla, že nechce, abych kvůli ní neudělal maturitu a než se nezlepším, tak nebudeme pokračovat v tom, co se nám tak líbí. Musel jsem to chtě nechtě akceptovat, nic jiného mi taky nezbývalo.

Místo večerní návštěvy u jedné paní jsem se ponořil trošku do té hlubiny sešitů a zápisků, které bych si měl nějak nasoukat do hlavy k maturitě. Nebavilo mě to nijak, ale zjistil jsem přitom několik věcí, které mi byly při výkladech zatajovány a rád je použiji při tom 15 minutovém mluvení před komisi u maturity. Když člověk objeví něco nového, hned se mu líp pracuje.

Tyto večery byly téměř každodenní, někdy jsem se na to vykašlal a sledoval jsem raději nějaký seriál nebo myslel na náš rakouský výlet. Sem tam mi přišla kontrolní SMS, jestli se učím, od mé lásky=věznitelky. Samozřejmě, že jo, ale nějak postrádám kyslík a chtělo by to nějak rozproudit a běhat se mi nechce, ale o něčem bych věděl… Něco takového jsem jí psal, ať si uvědomí, že ten zákaz styků nebyl nejlepším řešením 🙂

Vyvolávání před tabulí už mě bavilo a nebál jsem se ho, protože jsem měl nějaký ten základ už nastudovaný a mohl o tématech hovořit možná ještě odborněji než učitel. Překvapení nejen na mé straně z těch známek a pochval mého výkonu. No co jsem dobrý, ne? Někdo se asi podíval na net na známky a poslal mi SMS: “Zákaz se dočasně ruší. Dnes večer?” No teda, zabralo to. Večer jsem tam byl jako na koni (na tom byl později i někdo jiný :-)). Pochválila mě, nalila nějaké šampíčko a klábosila, však to znáte. Nebylo to zrovna dlouho a už to stočila k tomu, na co jsem se těšil celou tu dobu.

Měla prý už z toho absťák a zkoušela to vibrátorem, ale že prý se mnou to je zábavnější. Ví, čím potěšit… Pomalu a jistě jsme se přesouvali do ložnice, kde se umění lépe praktikovalo než na úzkém gauči. Svršky byly dole hned a pak už to znáte. Nějaké to úvodní škádlení, příprava a pak už ten zásun do toho teplíčka jejího nitra. Poloha střídala polohu a pomalu se blížil vrchol. Chtěla prý vyzkoušet i anál. I přes drobné rozpaky jsem nakonec do toho šel. Ze začátku trošku nepohodlné a bolestivé jak pro mě, tak pro ní, ale po zajetí už více méně OK. Menší prostor způsobil rychlejší konec a tak jsem to vypustil na její krásný zadek. Byl k nakousnutí, to se musí nechat.

Zajímá mě, jestli zítra bude moci chodit a sedět. Když ne, budu vědět, kdo za to může… Ráno jsem dospával u ní a tak jsme šli spolu i do školy. Nebylo to sice nejlepší řešení, ale “náhodné setkání” a probírání “budoucnosti” zabere. Říkala, že jsem ji to teda dal. No nešla zrovna nejrychleji a občas zasténala. Nenutil jsem jí do toho. Došli jsme do školy a začal další normální školní nudný den…

Pokračování příště…

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing