Letní tábor

sex letní tábor

Tenkrát jsem byl čerstvě po maturitě, hledal jsem si nějakou tu letní brigádu, abych mohl po prázdninách nastoupit na výšku. Byla dobrá sezóna a nabídek na takové brigošky bylo dost. Nechtěl jsem se, ale tehdy tahat někde s krabicemi nebo trhat ovoce ze stromů, hledal jsem něco jako je plavčík, prodavač nebo učení jiné lidí na PC základům.

Nechával jsem všechno na poslední chvíli, ale nakonec to přišlo jako šťastné řešení. Známá matky se ji zeptala, jestli bych neměl čas a nechtěl jet na tábor jako vychovatel, že to je sranda a dá mu to i něco do života. Peníze nebyly sice nic moc, ale nakonec dobrý. Kdyby se tehdy nezranila kolegyně od známé nemohl bych psát tento příběh.

Den odjezdu se blížil. Neměl jsem z toho příliš dobrý pocit, co když ti malí chachaři budou pořád otravovat a nebudou poslouchat. Bude tam nuda a další výčitky…

Kráčel jsem si to k nádraží s batohem plným hader a nějakou tou výbavou, kdyby bylo nejhůře. Splynul jsem s davem táborníků a nahlásil jsem se vedoucí, kterou jsem znal přes matku. Celkem byly tři vychovatelky včetně oné známé od matky a já. Dostal jsem nějaké pokyny pro začátek a začal jsem si hledět svého.

Měl jsem na starost asi 10 děcek, které jsem měl pod kontrolou ve vlaku, kterým jsme mířili na stanoviště. Jejich věk byl ještě předpubertální zhruba 8-12let. Cesta trvala dvě hodiny. Hodil jsem řeč s „pionýry“ a zašel jsem pokecat i s další části dospělých tábora. Holky byly usměvavé a příjemné. Takže rozpaky, se kterými jsem přicházel, byly fuč. Nakonec jsem se i těšil až tam budem a budu moci rozvinout své vychovatelské sklony a třeba i nějakou tu síť na tábořici nebo tamní indiánku 🙂

Tábor, kde jsme zakotvili, byl takový, jak jsem si jej představoval. Do půlkruhu postavené stany, uvnitř ohniště a taky ten totém, který nesmí chybět. Děcka obsadily stany a vedoucí (to jsem i já) dostali pokoje uvnitř budovy, která byla centrem celého tábora – kuchyně, záchody, sprchy nebo společenská místnost.

Byly tam dva pokoje. Pod svá křídla si mě vzala ta nejstarší – kamarádka matky – která měla kolem těch 35 let. Vzhled a celkově vypadala mladší a tělo měla pevné. Dvě kolegyně obsadily druhý kumbál. Na začátek mi promluvila má vedoucí do duše, dodala pokyny, stanovila pokyny ohledně uspořádání našeho pokoje, abych ji neočumoval atd. 😀 Někdy to nešlo, zkrátka mě to k ní táhlo, i přes ten věkový rozdíl 15 roků. Holky z druhé kabiny nebyly také k zahození, obě vysokoškolačky.

Svolal se sněm na začátek tábora. Tam táborníci značně unavení cestou dostali pokyny ohledně večerek, tak i nějaké to strážení tábora. Do konce dne už moc nezbývalo. První hlídka sloužila a po půlnocí se šlo spát kompletně. Tábor utichl. My jsme si ještě povídali, tak celkově o životě, potýkali a dostal jsem úkol vymyslet nějakou hru na zítřek.

Budíček přišel dřív než jsem čekal. Zvyk spát do desíti jsem rychle zapomněl, budíček nekompromisně v sedm. Rozespalý a vynervovaný z úkolu dne jsem šel za svišti dolu, kde už všichni pojídali svá sousta. Byl jsem pro smích všem, spolubydlící ze mě udělala terč posměchu před všemi účastníky tábora. Však, ať se zasmějí, no. Zítra už to bude jinak.

Jako hru jsem vymyslel pantomimu. Skrčky to bavilo, smály se, pochválily mě i zkušenější kolegyně a tak jsem si odčinil špatný ranní start. Pak byl nějaký ten oběd. Odpoledne se šlo na vandr. Pár kilometrů, příjemná procházka. Následovala chvilka osobního volna. Někteří spali, poletovali, hráli fotbal nebo kecali. Dospěláci si dali kafé, ty ženské byly v pohodě. Dobrá nálada neutichala.

Kolektiv to byl skvělý, jak děcek, tak vedoucích. Děcka mluvili i o vážných věcech a názory byly vcelku překvapivé. Někteří mí vrstevníci nemají lepší.

Tento program se odehrával denně, sem tam malá změna. Postupně jsme se sbližovali navzájem, my, dospěláci. Se spolubydlící jsme si různě dělali naschvály, ale byla to dobrá baba. Jednou jsme vyrazili, v rámci volna k nedalekému rybníku.

Tam jsem vůbec poprvé viděl větší kousek jejího božského těla. Měla na sobě bikiny, které ji neuvěřitelně sekly. Skrz horní díl ji prostupovaly bradavky, které se vztyčovaly na pevných a nádherných prsou. Spodní díl zakrýval pouze úzký pásek vepředu a ještě užší byl v zadu. Měl jsem bohyni na dosah. Já byl v kraťasích.

Opařen nádherou jsem ani nedýchal. Nakonec jsem, ale do té vody vstoupil několik okamžiků po ní. Naštěstí si nevšimla mých mlsných pohledů a tak jsme laškovaly. Šplouchali jsme na sebe vodu, potápěli jsme se,… Kolegyně toho už měla dost a šla se natáhnout na břeh. Opalovací krém jsem jí chtěl nanést já, ale řekla, že raději ne. Přece jsme měli tu dohodu. Sundala si vršek a nechala na sebe sahat pouze paprsky červencového sluníčka. Obrázek, který jsem nechtěl dát pryč, trval dlouho. Nakonec jsem vylezl z vody, jen co jsem ukočíroval svého kámoše pod kraťasama. Lehl jsem si kousek od ní a čuměl raději nahoru.

Blížil se čas večeře, tak jsme zvedali kotvy. Nadšen a uchvácen tím, co se už schovávalo pod tričkem a sukní. Zamiloval jsem se.

Po večeří jsem hlídal s pár caparty oheň, potřeboval jsem přijít na jiné myšlenky a nemohl jsem se nyní setkat s tou bohyní. Když člověk je v prostředí tak malých děcek, najednou začne přemýšlet jinak. Děcka nepřemýšlí a mnohdy vpálí takovou blbost, že se smějete i hodinu potom. Zkrátka byli to srandisti.

Po večerce jsem zamířil do sprchy a čím víc jsem přemýšlel, tím více jsem ji chtěl. Sprcha mě trochu zvlažila. Po sprše jsem šel raději spát. Abych nebyl pro smích jako tehdy první ráno.

Na snídani se mě členky partie ptaly, proč jsem s nimi večer nekecal. Odpověděl jsem, že jsem nechtěl, i když důvod byl jiný…

Změna v mém chování musela být patrná všem. Naštěstí už to byl poslední celý den na táboře a pak se rozjedeme do svých domovů. Chtěl jsem, aby to, co nejrychleji uteklo, abych doma přešel na jiné myšlenky, ve které se nebude vyskytovat ONA. Jak naschvál, ten den probíhala velká táborová soutěž a já ji měl pořád na dohled. Její úsměv byl odzbrojující.

Ve volnu jsem šel opět k rybníku, kde to všechno začalo. Přišla tam i ONA. Chvíli koukala, jak plavu. Pak se zbavila svých šatů a už mířila do hlubin, tak jak jí Bůh stvořil. Práci Boha musím jen a jen pochválit. Řekl jsem ji o svých „problémech“, tak se usmála a řekla: „Vždyť jsem vdaná a stará na Tebe“. Odpověděl jsem, že o tom vím, ale stejně jsem měl oči jen pro NI.

Přestal jsem fantazírovat. Odmítnutí bylo dost razantní, oblékl jsem se a mířil do tábora. Začal jsem si pomalu balit věci. Přišla do pokoje právě ONA. Sedla si ke mně na postel a říkala, že ji to strašně mrzí, ale že bych měl raději mířit se svým zájmem na sobě rovné a podobné kecy. Byl jsem takový mrzutý několik dalších hodin.

Pak jsem si řekl, že už nebudu fňukat a užiji si poslední noc na táboře a rozjedu s děckama nějakou velkou akci. Vzal jsem je na bobříka odvahy. Nasmál jsem se jako nikdy. Odvedl všechny (tedy snad) zpět do tábora a šly spát. Strážit tábor po tom zážitku ani raději nechtěly.

Poslední noc jsem si nenechal ujít pokec na balkónu s kolegyněmi. Bylo to ještě uvolněnější než vždycky. JÍ však něco trápilo, bylo to poznat. Nevšímal jsem si toho, ještě bych se trápil stejně. Po rozpuštění debaty jsem zamířil dobalovat poslední kousky věcí a následně namířil do sprchy.

Kde byla ONA, jsem nevěděl. Šel jsem do sprchy, kde bylo ticho. Začal jsem se tedy sprchovat, zanedlouho však přistoupila ONA. Byla nahá a její hruď a kundička byly na dvacet centirmetrů ode mě. Lekl jsem se její přítomnosti, ONA řekla, že ví, že jsem si tábor neužil kvůli ní. Protože od prvního koupání v rybníku jsem byl divný. Tak mi to chtěla vynahradit nyní. Řekl jsem, že ne. Co na to její manžel, má rodinu, je šťastná, ať to nechá tak.

ONA na to:“Vím, že po tom toužíš. Ty jsi zachránil tábor, že jsi jel. Jinak by děcka byla doma. Teď se obětuji já pro Tebe.“. Slova mě uchlácholila. Než jsem stihl něco říct, vzala si do ruky mýdlo a začala mě důkladně mydlit. Já jsem ji namydlil ještě důkladněji. Krásně bílí jsme byli. Přitáhla si mě k ní a začala mi sát rty a vášnivě jsme se líbali.

Bylo to skvěle a zároveň mé první! Opláchli jsme se od pěny a ONA mi vzala mého ptáka do její rozkošné pusinky. Uměla to. Její laskání bylo prvotřídní a můj úd byl zanedlouho připraven do své první štace. Já ji opětoval její péči a polaskal se s jejími kozičkami a i tou lasturkou, kterou skrývala mezi nohami. Byla v sedmém nebi. Netekla už pouze voda, ale i ona.

Chystal jsem se na své první ponoření do cizího. Měl jsem nakoukané nějaké ty pornáče, tak jsem věděl jak na to. Tohle bylo lepší než cokoliv na PC. Ten pocit. Přirážel jsem, chvíli mě hnala ona, chvíli jsem se řídil sám. Nestíhala ani sténat, jak se mi dařilo. Kousek od vyvrcholení jsem ji ho vytáhnul a narval do její štěrbinky mezi pevnými půlkami. Zamrazilo mě, jak je to úžasný pocit.

Vyvrcholení v podobě moku, který vyvěrá z mého klacku, bylo tady. Oznámil jsem ji to. ONA: „tak mi to vystříkej do pusinky, ráda Tě ochutnám“. Pochutnávala si na mém spermatu a já jsem si říkal jaké to mám vlastně štěstí. Takový kusanec a já ji tady šoustám. Velké představení skončilo. Poděkovala mi a ať se už na ní nezlobím. Pomyslel jsem si:“Proč bych se měl zlobit?“. To jsem neřekl nahlas. Usmála se políbila a opláchla se. Já ji následoval a společně jsme se oblékli, zamkli sprchy a šli na pokoj.

Zeptala se mě na pocity s oné události. Odpověděl jsem jí, jak se patří. Něžně, povzbudivě a dráždivě zároveň. Jen se usmála a přišla s myšlenkou: „Nezopákneme si to? Teda pokud máš pro mě ještě štávičku…“. Nezmohl jsem se na nic, byl jsem sražen do postele. Následoval podobný kolotoč jako v těch sprchách. Políbila mě a popřála dobrou noc.

Ráno po velkém třesku bylo veselé, šprýmoval jsem, usmíval se, jak sluníčko. Tábor sice byl u konce, ale já už nebyl ani panic, ani to nebyla ztráta času. To, že mi to do života něco dalo, o tom nepochybuji. Díky matko za to přihlášení do tábora. Příští rok klidně znovu…

JÍ vydávám v dalším průběhu života často. Moc spolu nemluvíme, většinou postačí úsměv. Slib o mlčení o Té Noci držíme oba. Je to takové krásné tajemství….

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing