Kupte své partnerce krásné spodní prádlo

Na jaře si každá žena přeje oživit svůj šatník, nakoupit nové dámské oblečení – sukně, šaty i kalhoty. Udělat pořádek v botníku, kozačky dát pěkně hluboko a vystavit v něm nové baleríny, designové tenisky i krásné lodičky na podpatcích. Je jasné, že chlapi občas z těchto věcí „umírají“. Pánové, nemyslíte si, ale že by bylo dobré, kdyby si vaše manželka, milenka nebo partnerka nakoupila i nové spodní prádlo? To by se vám určitě líbilo, že jo? Ale možná právě na toto se vaše drahé polovičky nechystají, proto byste je mohli překvapit a koupit jim nějaké hezké spodní prádlo sami.

Důležitá je správná velikost

Při výběru musíte zvolit hlavně vhodnou velikost, a to jak podprsenky, tak kalhotek. U podprsenky je nejvhodnější opsat si partnerčinu velikost z některého jejího „staršího“ modelu. Pak už jen stačí navštívit obchod a vybrat to, co vám přijde nejlepší. Při koupi nezapomínejte na ženin vkus, i na to, kterou má ráda barvu. Volit můžete krajky i hladký styl.

kalhotky

U kalhotek zvolte nejvhodnější střih

Kompletní spodní prádlo tvoří samozřejmě podprsenka i kalhotky, u kterých je správná velikost také nezbytná. Zároveň můžete vybírat z více typů střihů. Zpravidla platí, že vysokým i štíhlým ženám skvěle sednou kalhotky s nohavičkou i tanga. Ženy kypřejších tvarů raději volí klasický střih kalhotek nebo ty s vyšším pasem.

Erotické spodní prádlo?

Do vaší ložnice vnese vzrušení erotické spodní prádlo, korzet i podvazky. Před koupi tohoto dárku ovšem zvažte, v čem přesně se vaše partnerka bude cítit co nejlépe. Protože ne každá žena má tento styl prádla ráda. Některá do své ložnice raději zvolí sexy krajkovou košilku. Takže ani s ní nic nezkazíte.

kosilka

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing