Když vás omrzí klasická masturbace, zpestřete si chvilku pro sebe vibrační vagínou

Kdo tvrdí, že nemasturbuje, pravděpodobně to dělá častěji než ostatní. Ale teď vážně. Sebeuspokojování je příjemné, a navíc přináší spoustu zdravotních benefitů. Jenomže když se z něj stane rutina, vytratí se přirozená radost z dobře odvedené práce. A ruku na srdce – právě ruka je obvykle tím důvodem, proč se do masturbace nehrneme s takovou chutí jako do plnohodnotného sexu. Naštěstí existují sofistikované hračky pro dospělé, s nimiž je dosažení orgasmu o poznání rychlejší, a navíc netušeně slastné. Opravdu ještě doma nemáte vibrační vagínu?

Co je vibrační vagína?

Pokud jste již někdy, byť z čiré zvědavosti, zavítali do sexshopu, pak jste se téměř jistě alespoň na chvíli zastavili u sortimentu pánských masturbátorů. Že ne? Nevadí. Nejde o nic jiného než o chlapskou obdobu vibrátorů. Oproti nim však nemají podobu penisu – ten skutečný se do nich naopak zasouvá. Pomůcka, která vypadá jako vagína, obvykle funguje naprosto spolehlivě. A když je navíc opatřena sofistikovaným systémem vibrací, dojdete s ní až na vrchol bez jediného zaškobrtnutí. Podívejme se na ní trochu detailněji.

Perfektní imitace lidského těla

Pánských masturbátorů je na trhu víc než dost. Některé stojí méně než stokorunu – a i s nimi může být stimulace penisu příjemná záležitost. Na úplně jiné úrovni jsou však vagíny s vibračními patronami. Vyrábí se z materiálů, které na omak silně připomínají lidské tělo, a díky detailně zpracovanému tvaru posouvají hranice obyčejného uspokojování do míst, o jakých se mužům používajícím pouze dlaň, doposud ani nezdálo.

 

Určitě pochopíte, že ani dalších tisíc slov nedokáže věrně popsat, jaké potěšení můžete do svého každodenního života prostřednictvím vibrační vagíny přinést. Tohle se zkrátka musí zažít. Jestli si ji necháte pro sebe, anebo si s ní okořeníte partnerský sex, je na vašem gustu. A kdyby vám náhodou nestačila, pořiďte si třeba realistické torzo, jehož součástí jsou i pevné poprsí a stehna.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing