Ještě nemáte řidičský průkaz? Pomůžeme vám ho získat

Autoškola Praha King

Autoškola King byla založena v roce 2007, kdy jsme se po roce fungování rozhodli naši pobočku rozšířit o jednu další. Naučíme vás skutečně řídit, pokud máte zájem získat řidičský průkaz na osobní automobil, motorku, nebo třeba na náklaďák. Pokud se přihlásíte na náš kurz, v ceně dostanete učebnice včetně výukových CD zdarma. Vozidla skupiny B je možné zvolit také ve verzi s automatickou převodovkou, pro vaše výcvikové jízdy, pokud by vám vyhovovala více.

Každé pondělí a čtvrtek probíhá v autoškole King teoretická výuka v našich učebnách. Máte-li zájem o cizojazyčnou výuku, nabízíme anglický, německý a ruský jazyk. V těchto jazycích jsou všechny učebnice přeloženy k dispozici pro naše klienty. Kromě teoretické výuky poskytujeme také poradenství v provozu osobní a nákladní dopravy, dopravní legislativy, pojištění při řešení nehod a havárií a další informace.

Žáci u nás mohou volit mezi menším či větším automobilem, také mezi benzínovým a dieselovým motorem a již zmíněnou manuální/automatickou převodovkou. Pokud chcete získat řidičský průkaz pro řízení automobilu, motorky, nákladního automobilu, nebo třeba autobusu, Autoškola King zajišťuje kurzy k získání řidičských průkazů, včetně závěrečných zkoušek.

Jak se na kurz přihlásit? Autoškola King požaduje pouze vyplnění formuláře, stáhnutí žádosti a posudku o zdravotní způsobilosti a ten vytištěný přinést s potvrzením od lékaře. Je to snadné. Budeme na všechny nové žáky velmi těšit.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing