Jdeme s váhou dolů

Hodně z nás má problémy s váhou. Někteří si toho nejsou vědomi, jiní si to odmítají přiznat a myslí si, že jsou v klidu a pak další to svádí na všechno okolo. Pupík je pro někoho možná “sexy”, ale větší pupek, možná mozol už se líbí jen zvráceným.

Jak zredukovat obvod pasu a zmenšit pupek? Cest je několik od cest pro lenivce po ty, co si chtějí postavu vybojovat.

Začneme lenivou variantou chlapa. Kouzlo všeho tkví v stravě. Vaše nová dieta se bude nazývat nízkosacharidová. Nečekejte žádná kouzla, to hlavní spočívá v omezení či zamezení přísunu sacahridů do těla, které se pak ukládají do tuků.

Váš jídelníček bude obsahovat luštěniny, bílkoviny(maso, vejce) a zeleninu. Z těchto tří složek jezte kolik chcete. Mezi jídly dělejte pauzu klidně pět hodin. Luštěniny zasytí na dlouho a hlad mít nebudete. Pijte pouze vodu nebo radikálně omezte sladké limonády. Pivo vůbec – to je sacharid a je příčinou vašeho pupku. Tento jídelníček držte celý týden kromě jednoho dne, kdy jezte co chcete. Další dny opět nastupte do vlaku nízkosacahridů. Př. začnete v pondělí a sobotu nastavíte jako den pro všechno.

Výsledky budou zřejmě už po týdnu a váha jde celkem rychle dolů. Důležité je hodně pít. Sportovat u toho samozřejmě můžete a je to i vhodné.

Pokud chcete být přirozenější a jít cestou pohybu, pak adoptujte nějaké vychytávky z odstavců nad nebo omezte alespoň sacharidů a tuků.

Vyhoďte uzeniny, sladkosti, alkohol a různé pomazánky a věci, které kupujete hotové. Zaměřte se na tvorbu svých produktů – kupujte si maso, dělejte si steaky, atp.

Pro hubnutí pohybem je vhodná chůze, po návyku na pohyb můžete začít i poklusem a pak během. Jízda na kole taky pomůže.

Pokud chcete být pevnější, navštivte jednou za čas posilovnu. Uděláte ze sebe chlapa a objevíte třeba i bicepsy, které byly roky skryté. Posilovna k chlapovi prostě patří…

I pokud nepotřebujete hubnout, pohyb je dobrý. Změní vám myšlení, vyčistí hlavu a vaše vůně navenek bude pro opačné pohlaví lepší. Budete něco jako mucholapka. Ale musíte první vytvořit lepidlo…

Běžte do obchodu, nakupte fazole, kila masa, cestou vezměte nějaké boty a do toho!

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing