Jak zaručeně zaujmout ženu!

Nebudeme si nic nalhávat, pro první zaujmutí ženy je velmi důležitý váš celkový fyzický vhled. Nevěště hlavu, protože váš vnitřní stav odráží váš zevnějšek. Na první pohled možná žena dá na to, jak vypadáte, ale při konverzaci si velice dobře všímá toho, jak se chováte, co děláte a jak gestikulujete. Abyste ženu zaujali a měla o vás zájem, musíte věnovat pozornost detailům. Přes 70% komunikace mezi lidmi je vedeno přes nonverbální komunikaci – řečí těla. Ženy jsou na náznaky, pohledy a doteky velmi vnímavé. Proto se musíte naučit kontrolovat své tělo a vysílat ty správné vibrace.

Nejdůležitější součástí řeči těla jsou vaše oči a to, jak je používáte. Váš pohled má výrazný vliv na zájmu ženy, proto se naučte pravidla očního kontaktu a nonverbální komunikace. Neuhýbejte pohledem. Abyste ženu přesvědčil o tom, že jste dominantní muž, musíte udržet oční kontakt alespoň tři vteřiny kdykoliv zachytíte ženský pohled. Na druhou stranu ale nezírejte. Dávejte si pozor, aby váš pohled nebyl příliš intenzivní, nebo pro ženu nepříjemný, jako třeba pohled s otevřenou pusou. Chcete vyjádřit sebejistotu a radost s její přítomnosti, ne ji vyděsit. Při rozhovoru se jí dívejte opravdu do očí. Není příliš efektivní, když s vámi žena vede rozhovor a vy se jí díváte neustále na prsa nebo sledujete jiné ženy. Žena by měla cítit, že má vaši plnou pozornost. Čím více budete schopen kontrolovat váš pohled, tím lépe. Všímejte si také detailů, například tetování. Můžete ho vhodně okomentovat. Pokud máte problém s pohledem přímo do očí, zkuste pohled na kořen nosu, nebo na obočí. Žena nebude schopna rozeznat rozdíl. Při komunikaci mluvte přirozeně a nenuceně, uvolněte se a zpomalte. Volte vhodné téma ke konverzaci, neskákejte ji do řeči a nechte dost prostoru pro oba dva. Všímejte si toho, co říká a co má ráda. Používejte svůj „vítězný“ úsměv, který není vynucený. Při konverzaci používejte gesta, která dodají vašim slovům hloubku. Použijte diskrétní dotek, abyste vyjádřili váš zájem. Lehce se jí dotkněte na jakékoliv neutrální části těla, například na ruce, na rameni, nebo zadní části zad.  Při prvních setkáních se vyvarujte doteku na prsou, nebo jejího pozadí. Na doteky je žena velmi citlivá a po takovém doteku má pocit, že o ni opravdu stojíte. Doteky volte vhodně, není třeba jimi plýtvat, nebo ženu neustále „osahávat“. Aby toto gesto nemělo opačný účinek a ženu spíše neodradilo. V takových to situacích je dobré jednat podle instinktu a přirozeně. Ženina gesta a slova vás určitě navedou jak jednat dále.

Základní pravidla jak zaujmout ženu už znáte, tak rychle někam vyrazte otestovat, zda to funguje. Hodně štěstí „při lovu“.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing