Jak se baví chlapi

jízda tankem

Jak se baví chlapi – To je téma, nad kterým většina žen jen nevěřícně kroutí hlavou. Nedokáží pochopit, kde jejich drahé protějšky dokáží brát tolik volného času a navíc si ho náležitě užít! A přitom netuší, že ta druhá část je mnohem těžší, než ta první. Není totiž zábava jako zábava.

Ať už hledáte ty správné tipy pro nudné nedělní odpoledne nebo se jen chcete přesvědčit, že to své „lenošení“ zaručeně děláte správně, jste u nás na správném místě. Nabídneme vám tři zajímavé tipy, které můžete využít prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Číst je nuda, zkuste raději poslouchat

Čtení knih není mezi muži zrovna oblíbenou zábavou. Je to tak nějak málo akční a atraktivní. To se však změní, pokud klasické knihy vyměníte za audioknihy namluvené těmi nejlepšími českými herci a dabéry. Pobavte se nad humornými příběhy v audiopodobě v podání Jana Wericha, Ivana Mládka, Zdeňka Svěráka nebo Miloslava Šimka a zpříjemněte si tak chvíle strávené při domácích pracích, v dílně nebo třeba za volantem. Vždyť i obyčejné věci můžete dělat s grácií a šarmem sobě vlastním!

Když čtyři kola, tak řádně vytuněná

Automobil se mnohdy stává doslova dalším členem rodiny. Proč si tedy ve volném čase tak trochu nepohrát s jeho výbavou nebo vzhledem? Moderní tunning není jen o řvoucích motorech nebo obřích reprobednách zapnutých na plné pecky. Může mít i mnohem sofistikovanější podobu. Pokud si příliš nevěříte, začněte nejdříve s drobnostmi jako jsou autopotahy nebo samolepky a později přejděte k optimálnímu ladění svícení nebo třeba doporučené výbavy. I ta se totiž může stát něčím víc než jen nevzhledným pytlem nezbytností povalujícím se v kufru.

Splňte si své klukovské sny – projeďte se tankem!

V dětské hlavě se ukrývá spousta plánů a nápadů, jen málo z nich se však dočká své realizace. Na bláznivé kousky však není pozdě v žádném věku. Snili jste někdy o tom, že se projedete například tankem? Že rozryjete půdu pod sebou nezastavitelně s valícími pásy zatímco se vaše sedadlo bude prudce houpat ze strany na stranu? Chcete se obléknout do vojenské uniformy a řídit skutečné vojenské vozidlo? Pak vás možná překvapí, že jízda tankem je u nás dostupná doslova na každém rohu. Stačí navštívit firmy specializované na zážitky a usednout k ovládání. Vzít s sebou můžete i svého potomka nebo kohokoli, kdo by podobnou zábavu ocenil stejně jako vy. Tak co říkáte? Nalákali jsme vás nebo budete raději sedět doma za pecí?

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing