I sex po telefonu má určité pravidla

Potřebujete svému zaběhlému vztahu dodat jiskru? Věřte, že skvělé oživení milování může být sex po telefonu, který je také nutností pro dvojice, jež jsou od sebe vzdáleni na nějakou dobu. Zapojte do milostných hrátek moderní technologii, ať už telefon, skype nebo icq a užijte se skvělý zážitek. Sex po telefonu má však určitá pravidla.

Soukromí

Jednoduché a klíčové pravidlo. Při provozování sexu po telefonu byste neměl být nikým vyrušován, proto si vyberte místo, kde budete v klidu.

Intimní atmosféra

S tou souvisí také výběr správného dne i hodiny. Sex po telefonu byste měli provozovat v době, která vyhovuje vám oběma, ideálně třeba ve večerní hodině, kdy si můžete udělat pohodlí na posteli. Pokud byste chtěli tuto zkušenost vyzkoušet, ale bydlíte spolu, můžete buď počkat, až drahá polovička odjede třeba s kamarádkami na víkend, nebo se můžete zavřít každý do jiného pokoje. Co totiž začnete po lince, můžete pak hravě dokončit společně nejen v ložnici. Skvělou atmosféru doplní také různé pomůcky – lubrikanty i vibrátor.

Předehra

Ta je důležitá stejně jako klasické milování. Dobré je zahřát vaši lásku romantickými slůvky i popisem, jak se ji dotýkáte a hladíte – kde všude. Až po rozehřátí přistupte na žhavější věci. Popište ji, co byste s jejím tělem dělal, kdybyste byli spolu, zapojte do toho fantazii. V době, kdy mluví ona, ji povzbuzujte zrychleným dýcháním i vzdycháním. Pokud použijete skype, zapněte si web kameru.

Chce to určité hranice

Stejně jako při běžném milování je i sex o telefonu dobrou volbou, pokud se to líbí oběma. Proto nesmíte toho druhého do ničeho nutit a musíte respektovat jeho přání.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing