Hotel Belvedere Praha

Hotel Praha Belvedere

Možná jste těmi, kdo se zrovna poohlížejí po ubytování v Praze na několik následujících nocí. Hotel Belvedere nabízí levné ubytování v Praze, s dobrou dostupností do historického i obchodního centra města. Belvedere hotel Praha je čtyřhvězdičkový hotel, jehož interiér obsahuje 149 moderně vybavených pokojů. Najdete zde i exekutivní patro s odděleným vchodem a vlastním lobby, nově zrekonstruované suity a business pokoje. Proto je toto ubytování v Praze vhodné i pro obchodníky a podnikatele, kteří mohou zmíněné prostory využít.

Kromě klasického ubytování si můžete v našem hotelu Praha pronajmout také konferenční prostory. Je na výběr celkem ze 4 sálů různých velikostí a kromě nich jsme schopni pro Vaši společenskou událost zajistit také bohatý catering. Hotel Praha Belvedere nabízí připojení Wi-Fi zdarma, můžete ochutnat japonské speciality v restauraci Sasori, či vyzkoušet thajskou masáž.

hotelu Belvedere Praha je možné i využít některých dalších nadstandardních služeb, například směnárny, zapůjčení žehlicího prkna a žehličky, ranních wake-up calls, úschovnu zavazadel a dalších, dle Vaší potřeby. Pokud byste u nás rádi zaparkovali svůj vůz, k dispozici je parkování v garáži v podzemním podlaží, jenž Belvedere hotel Praha nabízí. Poskytujeme také slevy za objednání více nocí najednou. Například při objednávce čtyř nocí zaplatíte pouze tři. Pokud máte rádi relaxační pobyty, taktéž je možno v rámci ubytování v Praze v hotelu Belvedere zakoupit. V případě jakýchkoliv požadavků nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám na vaše otázky odpovíme.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing