Elektrosex

elektrosex

Možná si myslíte stejně jako mnoho lidí, že sex a elektřina nejde dohromady. A když už tuto variantu připustíte, tak že to musí být zaručeně nepříjemný a bolestivý zážitek. V tom případě se mýlíte, protože při dodržování bezpečných zásad si lze bez starostí a obav užívat slastí elektrosexu.

Ke dráždění erotogenních zón a genitálií se používá střídavý proud o malé intenzitě, který způsobuje chvění a cukání svalů což způsobuje velice příjemné pocity v místě, kde je elektroda připojena. Při elektrosexu jsou celkem běžné několikanásobné orgasmy a pocity, které skoro nikdy při běžném sexu nezažijete. Pokud byste chtěli elektrosex vyzkoušet zakupte si k tomu speciální zařízení a nesnažte se tento přístroj vyrobit doma. V prodeji jsou různé typy těchto zařízení od levnějších až pro dražší a složitější. Sady pro elektrosex jsou často vybaveny přednastavitelnými programy a několika elektrodami.

elektrosex

Při elektrosexu byste neměli zapomínat na použití vodivého gelu na bázi vody, který zabraňuje případným popáleninám a pomáhá stimulaci. Také byste měli být opatrní při manipulaci a intenzitě proudu. Vyšší intenzity mohou způsobit nepříjemné a bolestivé dráždění. Takže pokud nemáte rádi bolest, držte se alespoň ze začátku při zemi. Elektrosex si může užívat každý člověk, který má dobrý zdravotní stav. Rozhodně se nedoporučuje lidem se srdečními potížemi a jinými chronickými nemocemi. Také by ho neměly praktikovat těhotné ženy a osoby s nachlazením či horečkou. Pokud chcete zažít něco nového a nezvyklého vyzkoušejte elektrosex a možná se z vás stanou milovníci elektřiny už na vždy.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing