Dopřejte svým zákazníkům lepší péči o auto

Myčka aut je v dnešní době už skoro samozřejmostí u každé čerpací stanice. Zákazníci si na tento trend zvykli a velmi často spojují dotankování pohonných hmot právě s umytím automobilu. V okolí menších vesnic je však výskyt automyček menší, protože se zde většinou nachází jen malé čerpací stanice bez doplňkových služeb.

Pokud i vy jste majitelem takové čerpací stanice, máte v její blízkosti nevyužitý pozemek s inženýrskými sítěmi a chtěli byste své služby rozšířit, pak se podívejte na stránky společnosti BKF CarWash, která nabízí mimo jiné i prodej automyček. Právě pro vás bude ideálním řešením modulární myčka aut postavená z kvalitních nerezových dílů pro zvýšení odolnosti. Tento typ myček nabízí 5 mycích programů zahrnujících mimo jiné předmytí vozu, ošetření voskem a leštění automobilu. Myčka je vybavena také řídícím panelem, na kterém má provozovatel možnost pomocí 5,7“ velkého dotykového displeje řídit funkce myčky a kontrolovat její provoz včetně kontroly počtu vhozených mincí nebo zobrazení informací o pracovních hodinách. Společnost BKF CarWash vám pak poskytne kompletní dokumentaci ke spodní stavbě. V případě potřeby je schopná zajistit také odborného projektanta, který se postará o zapojení sítí, dopravní obslužnost a technickou zprávu. Po zajištění všech náležitostí je pak samotná výstavba už relativně rychlou záležitostí. Příprava stanoviště pro bezkontaktní myčku aut trvá v řádu 1-2 měsíců, instalace obvodových stěn a vybavení pak zabere zpravidla 1 týden. Poté vám stačí získat kolaudační souhlas a můžete začít s provozem. Věřte, že spousty řidičů ocení vaše nově nabízené služby, jelikož už nebudou muset do myčky daleko dojíždět, nebo v horším případě mýt automobil na zahradě. Více informací o technologii bezkontaktní myčky aut a jejích programech najdete na stránkách bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing