Čisté auto snadno a rychle

Každý řidič při pořizování nového automobilu doufá, že mu bude sloužit co nejdéle. Vliv na to má nejen to, jak často a jak dlouhé trasy bude auto jezdit, ale také to, jakou péči mu věnujete.

Automobil by pro řidiče neměl být jen pouhým dopravním prostředkem, který jej přemístí z místa na místo. S trochou nadsázky by se dalo říct, že automobil, by měl být takovým větším domácím mazlíčkem. O auto je zkrátka potřeba pečovat. Kromě toho, že mu budete pravidelně doplňovat potřebné kapaliny a z času na čas jej vysajete nebo utřete prach, neměli byste zapomínat ani na pravidelné umývání. Nejjednodušším způsobem jak automobil rychle a efektivně umýt je návštěva automyčky. V dnešní době už není problém automyčky najít. Kromě toho, že je součástí většiny benzinových pump, často se setkáváme i se samostatně stojícími mycími boxy, případně se začaly myčky aut objevovat i v garážích nákupních center. Zde si můžete nechat automobil umýt během doby, než si nakoupíte, skočíte si na jídlo nebo klidně i do kina.

Typickým příkladem myčky aut je portálová automyčka BKF, která nabízí až pět různých možností mytí. Tato myčka byla vyrobena na základě dlouholetých zkušeností a testování tak, aby uživatelům poskytovala co nejkomfortnější služby. Jedná se tak o zařízení, které disponuje vysokou účinností mytí. Samozřejmostí je používání speciálních šamponů a dalších prostředků, které šetrně ale kvalitně ošetří lak vašeho vozu a zbaví jej veškerých nečistot. Portálová myčka je jasnou volbou pro každého, kdo nemá čas na to, aby si myl vůz sám. Jestliže však technice nedůvěřujete, pak můžete využít bezkontaktní myčky aut, kde si automobil ošetřujete sami ve speciálních mycích boxech. Výhodou je, že nemusíte řešit, kam byste s autem zajeli, abyste ho mohli umýt, měli jste k dispozici vodu a přitom jste nezaparkovali někde uprostřed přírody a dopustili se tak porušení zákona. Přehled o kompletní nabídce společnosti BKF CarWash si můžete udělat na jejich stránkách bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing