Adrenalinové dárky pro muže k narozeninám

Blíží se narozeniny Vašeho bratra a Vy jste stále nenašla ten pravý dárek? Nechejte se inspirovat nabídkou na nejrůznější zážitkové poukazy od společnosti Firma na zážitky. Odvážné muže můžete potěšit dárkami pro muže v podobě voucheru na bungee jumping.

Při bungee jumpingu může každý milovník adrenalinu posunout svou pomyslnou laťku odvahy zase o kousek dále. Ideální příležitost k tomu nabízí seskok ze silničního mostu přes řeku Hačka mezi Chomutovem a Horou Svatého Šebestiána. Právě tento most s výškou 62 metrů je nejvyšším mostem v České republice. Prostřednictvím Firmy na zážitky můžete objednat také bungee jumping v Harrachově či jihočeském Písku. Jako vhodná doba k bungee jumpingu se doporučuje měsíc květen až druhá polovina září. Po seskoku obdrží obdarovaný certifikát o absolvování bungee jumpingu.Dobrodružství může Váš bratr zažít také při létání nad vodní hladinou. Při jetpacku se nemusíte obávat ani tvrdého přistání, neboť se budete celou dobu vznášet nad vodní hladinou. Neopakovatelnou atmosféru létání nad vodní hladinou může obdarovaný zažít v Davlích. Létání nad vodní hladinou můžete objednat zde www.firmanazazitky.cz/jetpack-letani-nad-vodni-hladinou.

Firma na zážitky Vám poskytne také celou řadu jiných typů na narozeninové dárky. Při návštěvě tohoto webového portálu můžete najít poukázky na indickou degustaci v Zátiší, střelbu z armádních pušek, thajskou masáž či dálniční jízdu v Mclarenu. Narozeninové dárky od Firmy na zážitky jsou tou správnou cestou k tomu zažít něco neopakovatelného a zároveň zábavného. Obdarovaný si tak může najít novou zálibu v některém z nabízených zážitků a zařadit tak mezi své koníčky například již výše zmiňovaný bungee jumping.

 
Můžete zanechat komentář, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Nechat komentář

Powered by WordPress | iCellPhoneDeals.com Offers Free Cell Phone Deals. | Thanks to Bestincellphones.com Verizon Cell Phones, Internet Bank and Conveyancing